Chodzi o dziecku księżniczki Eugenii, która jest córką księcia Andrzeja i jego byłej żony, Sarah Ferguson, a jednocześnie wnuczką królowej Elżbiety.
W 2018 roku Eugenia ożeniła się z Jackiem Brooksbankiem i odeszła z społecznego uczestnictwa w życiu rodziny królewskiej. Pomimo tego o ciąży księżniczki głośno w mediach już parę tygodni, a plotki właśnie okazały się rzeczywistością. Radosną wiadomość podano przez Instagrama. Ujawniono, że potomek urodzi się na początku 2021 roku.

Meghan i Harry - jak odnieśli się do ciąży?
Na informacje o ciąży księżniczki Eugenii odnieśli się też książę Harry i Meghan Markle. Para postanowiła na pański gest, przekazując przyszłym rodzicom pocieszające gratulacje.

Księżniczka Eugenia / screen YouTube

Zwrócimy uwagę, że Harry i Eugenia są w bliskich relacjach. Ona pierwszą się dowiedziała o związku księcia z Meghan. W królewskiej biografii "Finding Freedom" czytamy, że Harry ufał księżniczce nigdy nie odmawiał w poradach dotyczących jego związku.

Harry zawsze zwierzał się swojej kuzynce w sprawach kobiet w jego życiu. Nie tylko ufał jej bezgranicznie, ale przyjaciele mówią, że udzielała świetnych rad i zawsze była w tym bardzo mądra. Nic więc dziwnego, że Eugenia jako jedna z pierwszych w rodzinie dowiedziała się o jego związku z Meghan - czytamy w biografii.
Także Eugenia jako jedna z pierwszych pocieszyła Harry z urodzeniem synka Archiego i stanęła mu wsparciem.

Jak informował portal "Życie PL": Ponad 1300 nowych przypadków, kiedy sytuacja się poprawi? Ministerstwo Zdrowia z nowością w podawaniu wiadomości, jest wyraźny podział