Nowa fotografia jego żony, która pokazuje parę wspólni, wywołała łzy u mnóstwa fanów.
Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska byli przykładową parą. Pomimo czasu, który przeżyli razem, ciągle odczuwali ogień kochania, który co raz stawał się silniejszym. Po odejściu aktora jego małżonka na jakiś czas postanowiła przechować się od wszystkich, aby uspokoić smutek dalej od interesującej tym prasy. Teraz widać, że większość smutku już przeżyła, a gdy wspomina małżonka na jej twarzy nie widać smutku, a szeroki uśmiech. Niedawno udostępniła w sieci nie opublikowaną do tej pory fotografie z Pawłem.
Paweł Królikowski z małżonką na nieznanej do tej pory fotografii. Trudno patrzeć bez łez
Małgorzata regularnie postanawia na publiczne wspominanie męża, a swój smutek za nim wyraża poprzez wspólne zdjęcia. Nie ukrywa, że aktorka pragnie nie wracać do stanu smutku i zwracać uwagę na pracę, jednak brakuje jej uwielbionego Pawła. Niedawno na swoim profilu instagramowym udostępniła nową fotografie, której do tej pory nikt nie widział.
- Wspomnienie marzec 2019 - podpisała pod wspólnym zdjęciem z mężem, na którym szeroko się uśmiechają.

View this post on Instagram

Wspomnienie marzec2019❤️🖤

A post shared by Małgorzata Królikowska (@malgorzata_ok) on


Patrząc na to zdjęcie i rozumieć, że tego czasu już nie powrócić, a Paweł Królikowski już nie żyje, trudno powstrzymać łzy. Gwiazdor "Rancza" i juror w "Twoja twarz brzmi znajomo" był znanym aktorem, jednak w pierwszej kolejności najlepszym mężem, ojcem i przyjacielem. Ostatnio też dziadkiem, jednak wnukiem nie było mu dane się nacieszyć.
Internauci na profilu Małgorzaty Królikowskie pod starą fotografią zostawili też parę komentarzy.
- Super zdjęcie. Pięknie tu wyglądacie i wielki żal, że pana Pawła już nie ma. Pozdrawiam bardzo cieplutko, pani Małgosiu - napisała internautka.

- Aż trudno uwierzyć, że nie ma już z nami Pana Pawła - pisze obserwatorka.

- Wspaniały człowiek, wspaniały aktor. Żal ogromny - czytamy.

Jak informował portal "Życie PL": Ponad 1300 nowych przypadków, kiedy sytuacja się poprawi? Ministerstwo Zdrowia z nowością w podawaniu wiadomości, jest wyraźny podział

Przypomnij sobie: Pocieszające wiadomości w życiu Edwarda Miszczaka. Każdy patrzył na Anne Cieślak. O co chodzi