Były minister zdrowia Łukasz Szumowski dostał pozytywny wynik badania na COVID-19. Wiadomość jako pierwszy podał portal onet.pl.

Gdy zdiagnozujemy sytuację chociażby pana ministra, to pewnie się okaże, że to zwykłe, bieżące sprawy życia codziennego i kontakt międzyludzki doprowadziły do zakażenia - zapewnił w poniedziałek w wywiadzie z WP sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej Waldemar Buda.

Łukasz Szumowski / screen YouTube

Senator Stanisław Karczewski rozmawiał z Szumowskim wczoraj, w poniedziałek. -
Czuje się świetnie, przechodzi chorobę, jak większość osób, bezobjawowo - mówił dzień później polityk w wywiadzie z RMF FM.
Stanisław Karczewski wypowiedział się o zmianach w rządzie
Karczewski w wywiadzie z mediami skomentował też do zapowiedzi na temat aktualizacji rządu. Ujawnił, że Jarosław Kaczyński najprawdopodobniej zostanie wicepremierem. - Jest to kwestia skrócenia politycznej drogi podejmowania decyzji - powiedział.

Były marszałek Senatu zgodził się też z wiadomościami na temat lidera Porozumienia. Jarosław Gowin będzie posiadał resort rozwoju, obejmujący także sprawę w kierunku pracy "oraz turystykę" - jak powiedział senator.

Aktualizacje w rządzie mają ogłosić w środę w tym tygodniu, albo już w przyszłym tygodniu.

Jak informował portal "Życie PL": Ponad 1300 nowych przypadków, kiedy sytuacja się poprawi? Ministerstwo Zdrowia z nowością w podawaniu wiadomości, jest wyraźny podział

Przypomnij sobie: Pocieszające wiadomości w życiu Edwarda Miszczaka. Każdy patrzył na Anne Cieślak. O co chodzi

Portal "Życie PL" pisał również: Michał Wiśniewski pogrążony w smutku, to wielka strata. Wokaliście trudno uwierzyć w to, co się stało, wyrazy współczucia