Najbardziej znana jasnowidzka w naszym kraju ostatnio przepowiedziała o swojej ostatniej wizji, na spełnienie której mamy się spodziewać w przyszłości. Nie wiele się spodziewało na taką przepowiedz, bez Polska jasnowidzka przepowiedziała przyszłość żadnych wątpliwości zdziwi wszystkich. Czy jest w rzeczywistości coś, czego mamy się bać? Niedawno też miała poważne przesłanie. Wiele będą zaskoczeni.
Znana polska jasnowidzka zabrała głos w sprawie, która ostatnie miesięcy przeszkadza milionom ludzi na świecie normalnie spać. Nikt się nie spodziewał, że wróżka ujawni coś takiego. Czy są powody do obaw?
Polska jasnowidzka przepowiedziała przyszłość

Aida Kosojan-Przybysz już wiele lat wspiera wielkiej części Polaków pewności stosujące ich przyszłości. Wiele czasu wiadomo, że z jej talentu korzystają także gwiazdy. Niedawno zaprosili ją do show Kwarantanna Live, prowadzonego przez Marcina Cejrowskiego, redaktora naczelnego serwisu plejada.pl.

W rozmowie z dziennikarzem wspomnianego wyżej portalu przepowiedziała, jak według jej będzie wyglądał świat tuż po finału pandemii COVID-19. Na pytanie prowadzącego, odpowiedziała trochę zagadkowym zapytaniem.
– A jak wygląda świat dzisiaj? Wydaje mi się, że świat będzie wyglądał tak, jak my będziemy go malować. Wszystko zależy również od naszego nastawienia: jeden ma drzewo i zbiera owoce, a drugi zrobi z tego drzewa meble – powiedziała, z doniesień portalu plejada.pl.

fot. instagram.com/aida_kosojan_przybysz_official

Aida Kosojan-Przybysz: Przyszłość jest ruchoma

Jakiś czas przed tym, jasnowidzka wypowiedziała się dziennikarzu o tym, jakiego jest zdania o ciągłej pandemii koronawirusu. Wróżka chętnie opowiadała o swoich przemyśleniach, m.in. w sprawie tego, jaki wygląd będzie miał świat w najbliższych miesiącach. Ludzka przyszłość jest niewiadoma.
– Przyszłość jest ruchoma, trzymam się tego, całe swoje życie! Wyobraźcie sobie, że przyszłość to są cztery drogi, tak jakbyśmy stali na skrzyżowaniu. Jeżeli jest jeszcze jakieś wyjście, to dlaczego mam iść drogą narzuconą np. przez swój strach? Może potrzebuję więcej odwagi? – powiedziała w wywiadzie.

Aida Kosojan-Przybysz także zwróciła uwagę, że przyszłość nie jest zawsze jednolita i składają się na nią różne drogi.

– Przyszłość ma wiele dróg: uczuciową, zdrowotną, zawodową, to bardzo szerokie pojęcie. Oczywiście, można ją odwrócić – dodawała.

Niedawno na jej profilu na Instagramie można było od niej usłyszeć inne bardzo ważne przesłanie.

– Najważniejszym cudem świata jest teraźniejszość – mówiła do swoich obserwujących.

Jak informował portal "Życie PL": Ile można dostać za książeczkę mieszkaniową? Może ocenić się ona niemałą kasą