8-letni Mikołaj Minh Tran i jego młodsza siostra Olivia Linh Tran ponoć byli uprowadzeni na terenie Warszawy, ale nieoficjalne doniesienia zdradzają, to na terenie Wrocławia rodzeństwo było widziane po raz ostatni.

Trwają gorączkowe poszukiwania

Na facebookowym profilu "Śladem Zaginionych" opublikowano informację, że, 20 maja dzieci zostały odebrane przez babcię ze szkoły i z przedszkola i po tym właśnie dzieci zaginęły, co zostało zgłoszone na policję.

Na co dzień Mikołak i jego młodsza siostrzyczka mieszkają w Warszawie, ale na facebookowym profilu „Śladem zaginionych” napisano, ostatni raz widziano rodzeństwo Tran we Wrocławiu na ul. Sokolej.

Olivia Linh tran przed zaginięciem uczęszczała do warszawskiego Dwujęzycznego Prywatnego Przedszkola Primrose przy ul. Bernardyńskiej, a Mikołaj Minh Tran uczęszczał do warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 103 przy ul. Jeziornej.

Wizerunki poszukiwanego rodzeństwa znalazły się na stronie internetowej Polskiej Policji. Niestety, dokładne okoliczności zaginięcia rodzeństwa nie zostały jeszcze ustalone. W facebookowym poście napisano - Jeżeli ktokolwiek posiada informacje o miejscu pobytu zaginionych proszony jest o kontakt z KRP Warszawa II Wydział Kryminalny (KSP), 02-617 Warszawa, ul. Malczewskiego 3/5 telefon: (0-22) 854-10-45 email: [email protected] Można kontaktować się również z nami poprzez wiadomość prywatną na fb lub e-mail [email protected] Gwarantujemy anonimowość ‼️‼️

Oboje mają brązowe włosy, oraz brązowe oczy. Są szczupłej budowy ciała, Mikołaj ma 130 cm wzrostu, a jego siostra jest o 5 cm niższa, ma też długie włoski.

Każdy, kto wie cokolwiek na temat okoliczności zaginięcia dzieci lub zna obecne miejsce ich pobytu, proszony jest o kontakt podany w facebookowym poście.

O tym się mówi: Samotna matka wychowuje 10 dzieci. Kwota zasiłku socjalnego, jaki miesięcznie otrzymuje mocno zaskakuje. Nigdy nie pracowała

Zerknij: Tych objawów nie należy lekceważyć. Są zwiastunem poważnej choroby i mogą pojawić się nawet 10 lat przed jej ujawnieniem się