Nikt nie spodziewał się, że los potoczy się w ten sposób. To prawdziwe nieszczęście.

Już na początku września w TVP2 transmitowane są nowe odcinki ulubionego serialu milionów Polaków „M jak Miłość”. To, co wydarzyło się w nowym sezonie, nie byle jak zaskoczyło widzów. Nikt się nie spodziewał, że dojdzie do tragedii. Jak potoczy się los rodziny Mostowiaków?

Fani „M jak Miłości” nie spodziewali się takiego zwrotu akcji

M jak Miłość, screen Google

Odcinek 1531 będzie prawdziwym przeżyciem dla wszystkich widzów. Okazuje się, że Józef przepisał cały swój majątek Barbarze i parafii, w co z trudem uwierzyła opiekunka Modrego, która będzie chciała namówić Józefa do wzięcia ślubu, aby zatrzymać majątek przy sobie. Na dodatek, poda mu leki, po których mężczyzna nie będzie mógł zrozumieć, co się właściwie dzieje, i prawdopodobnie zgodzi się na plan kobiety.

M jak Miłość, screen Google

W poprzednich odcinkach widzowie mogli zauważyć, że wiadomość o przepisaniu majątku Józefa była prawdziwą tragedią dla kobiety. Jednak ta nie poddaje się i ma już swój plan. Przypomnijmy, że do tej pory to tylko Barbara nie dała się oszukać złośliwej bohaterce.

Czy w „M jak Miłości” dojdzie do tragedii?

Wiadomo, że to właśnie tymi słowami Ola będzie chciała namówić Józefa do ślubu:

Twoi przyjaciele się o ciebie martwią, a tak wszystko byłoby prostsze. Oni też byliby spokojniejsi.

M jak Miłość, screen Google

Już w kolejnych odcinkach serialu okaże się, czy starszy pan zgodzi się na ślub z opiekunką oraz czy Barbara zainterweniuje, aby zapobiec nieszczęściu.

Jak informował portal „Życie.pl”: Marcin Prokop w zaskakujących słowach o pracy w Telewizji Polskiej. Dziennikarz powiedział wprost, jak wygląda zatrudnienie w TVP, mocne słowa

Przypomnij sobie: W ekspresowym tempie rośnie zadłużenie Polski! Polacy mają już 1,5 biliona złotych zadłużenia, problem wzmaga koronakryzys

Portal „Życie.pl” pisał również: Urodzony, by być bogatym. 5 znaków zodiaku, którym sam los pomaga się wzbogacić