Najlepsza przyjaciółka dziewczyny, a zarazem babcia, towarzyszyła jej podczas występu.

20-letnia Karolina Matej jest prawdziwą pasjonatką śpiewu. Wnuczka Grażyny Szapołowskiej uczęszczała do klasy muzyczno-teatralnej, gdzie rozwijała swoje umiejętności. Dziewczyna pojawiła się nawet na płycie babci pt. „Kochaj mnie”, wykonując utwór „Go Your Own Way”.

Grażyna Szapołowska z wnuczką, screen Google

Wnuczka aktorki Grażyny Szapołowskiej w „The Voice of Polnad”

Teraz Karolina Matej wzięła udział w programie „The Voce of Poland”. Odcinek z udziałem 20-latki będzie transmitowany w sobotę. Podczas wystąpienia dziewczyny za kulisami znajdowała się babcia, która mocno kibicowała swojej wnuczce. Karolina Matej wykonała utwór Ellie Goulding „Love Me Like You Do”.

Okazuje się, że to właśnie babcia zaszczepiła wnuczce miłość do muzyki i śpiewu. W rozmowie z „Jastrząb Post” aktorka zdradziła, że Karolina nie zawsze interesowała się muzyką:

Prosiłam Karolinę: – Błagam cie, pomóż mi. Zaśpiewaj ze mną.

Grażyna Szapołowska z wnuczką, screen Google

Gdy wnuczka się nie zgodziła, Szapołowska zaproponowała jej 500 złotych, po czym ta od razu przystała na propozycję babci. O relacjach z babcią 20-latka donosi:

Mam z babcią bardzo dobre relacje. Śmiałabym powiedzieć, że troszeczkę lepsze niż z mamą. Babcia traktuje mnie też jako swoją córkę. Codziennie się z nią widuję, gotuje mi. Jestem z nią bardzo blisko. Babcia bardzo lubi słuchać jak śpiewam. Ma nawet fortepian, który ostatnio nastroiła. Każe mi przychodzić grać i śpiewać na cały dom – pisze „Plotek”.

Ciekawe, czy młoda dziewczyna, podobnie jak jej babcia, zostanie gwiazdą polskiego show-biznesu.

Jak informował portal „Życie.pl”: Edyta Zając zaskoczyła widzów „Tańców z gwiazdami”. Na parkiecie zjawiła się ze swoim bratem

Przypomnij sobie: Adam z "Sanatorium miłości" po udziale w show w pełni przeobraził swoje życie. "Postanowiłem być wolnym"

Portal „Życie.pl” pisał również: Dorośli Polacy muszą się mieć na baczności, czeka ich znacząca obniżka stawek emerytur! Kiepskie informacje dla wielu osób, jakie są przyczyny