Jasnowidz Krzysztof Jackowski (57 l.) wiele lat udostępnia obywatelom Polski swoje przepowiednie, które nie rzadko sprawdzają się w przyszłości. Tym razem jasnowidz z Człuchowa na pytania zadawane przez jego fanów odpowiedział o swoim widzeniu na nadchodzącą zimę. Warto przeczytać, czego mamy się spodziewać.

Jasnowidz z Człuchowa z pewnością ma nadzwyczajną przyrodę do przewidywania przyszłości. Krzysztof Jackowski podjął udział w poszukiwaniu ciała zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka i okazał wielką pomoc w odnalezieniu, również przewidział wynik wyborów prezydenckich w Polsce.

Krzysztof Jackowski screen YouTube


Stało się wiadomo, że Krzysztof posiada zdolności w kierunku meteorologii. Widzenie pogody przez jasnowidza w stosunku wiosny i lata bez żadnych wątpliwości się sprawdziły. Na pytanie dotyczące nadchodzącej zimy, zdecydował zostawić odrobinę sekretu.

"Ta zima będzie inna niż wszystkie, ale nie z powodu pogody. Ciepła, Bogu dziękować, że ciepła akurat w tym roku. Tylko nie piszcie potem, że Jackowski powiedział, że to będzie lato. Jak na zimę, to będzie ciepła zima. Grudzień kojarzy mi się w miarę przyjemny, ciepły. Zimą ciepło, to oznacza +5, +6, +2 stopnie. Inna zima jak wszystkie" - powiedział w nagraniu na YouTube.

Krzysztof Jackowski pozostawił w głowach fanów trochę trwożliwości i zagadki. Nadal nie wyjaśniono, co dokładnie Jackowski miał do uwagi, wypowiadając, że nadchodząca zima będzie inna niż zeszłe do tego roku.