Nicoll twierdzi, że rozejście było korzystne dla relacji księcia Sussex z księciem Cambridge. Jej zdaniem bracia zaczęli komunikować się częściej niż miesiące wcześniej. „Bracia rozmawiali w dniu urodzin Harry'ego. Nie jest tajemnicą, że mieli trudny związek. Ale myślę, że odległość była dla nich dobra ”- powiedział ekspert ds. Rodziny królewskiej.
W sierpniu doniesiono, że książę William był urażony przez księcia Harry'ego, ponieważ ogłosił zamiar zrzeczenia się królewskich obowiązków i przywilejów bez konsultacji z nim lub innymi członkami rodziny. Jak zauważył Omid Scobie, autor In Search of Freedom: Harry, Meghan and the Creation of the Modern Royal Family, bracia nie rozmawiali przez sześć miesięcy.

Jednak redaktor naczelny True Royalty TV, Nick Bullen, podkreślił, że pomimo informacji Scobiego Harry i William nie przestawali się komunikować. Jego źródła bliskie książętom twierdzą, że podczas kwarantanny regularnie odwiedzali Zooma.

Książę Harry i Książę William screen YouTube

Od 1 kwietnia książę Harry i Meghan Markle przestali być członkami brytyjskiej rodziny królewskiej. Aby móc przenieść się do Stanów Zjednoczonych, pracować i prowadzić interesy, musieli porzucić apel Królewej, fundusze rządowe i markę Sussex Royal.

We wrześniu Harry i Meghan zgodzili się kręcić filmy i seriale dla służby wideo Netflix. Innym źródłem utrzymania pary są wystąpienia publiczne, za które otrzymują ogromne tantiemy. Harry i Meghan zwrócili 2,4 miliona funtów, które wydali na remont ich brytyjskiej rezydencji, odrzucili pomoc księcia Karola i uzyskali niezależność finansową od rodziny królewskiej.

Przypomnij sobie: Specjaliści prognozują, lato się skończy w weekend. Odczuwalna temperatura nagle spadnie do 10 stopni mrozu