Zdrowie Lecha Wałęsy jest przedmiotem dyskusji od dawna, a sam były prezydent doskonale wie, że musi dbać o woje zdrowie. Stąd postanowił korzystać jak tylko to możliwe z dobrodziejstw wyjazdów uzdrowiskowych, gdzie oddaje się kuracjom leczniczym i wybiera na długie spacery.

Kilka dni temu zawitał do Lądka Zdroju, gdzie przeszedł na specjalną dietę. Dziś postanowił ujawnić, jak wygląda jego zdrowie. Prawda wyszła na jaw, prezydent od 20 lat musi przyjmować insulinę ze względu na zaawansowaną cukrzycę. Teraz ją odstawił z szokującego powodu! Jak mu się to udało?

Lech Wałęsa o odstawieniu insuliny, wielbiciele byłego prezydenta w szoku, to wydaje się niemożliwe!

Od kilku dni Lech Wałęsa ze względu na stan zdrowia przebywa po raz kolejny w sanatorium, a decydował się tym razem na Lądek Zdrój. W tym pięknym miejscu korzysta nie tylko z kuracji leczniczych, ale i uroków tego niesamowitego miejsca. Jak zwykle również, dzieli się wspaniałymi chwilami ze swoimi sympatykami na Facebooku.

Na jego profilu można zobaczyć wiele zdjęć ze spacerów, zabiegów, czy basenu, a także Lech Wałęsa dokumentuje swoje posiłki. Okazuje się, że prezydent postanowił przejść na bardzo restrykcyjną dietę na którą składają się wyłącznie warzywa i owoce.

Obecnie na jego talerzu pojawiają się takie specjały jak jajecznica z kalafiora, surówki z marchwi i selera, potrawka z dyni i cukinii, kremy warzywne czy faszerowane pomidory, a sam prezydent podchodził do nowości dość sceptycznie to chyba zobaczył rezultaty, bo pochwalił się zdumiewającym odkryciem i rezultatem diety.

– Nie do wiary. Nie wiem co mam robić po 20 latach brania insuliny już trzeci dzień zaprzestałem. Wyniki mam prawidłowe bez insuliny. Dieta ta na razie mi nie smakuje, ale powoli przyzwyczajam się - ocenił. Dodał też: - Zastanawiam się czy na tym da się żyć na dłuższą metę. BYŁOBY WSPANIALE. NIE WIERZYŁEM A JEDNAK. DIETA CUD, POTWIERDZAM OSOBIŚCIE – przekonuje we wpisie na Facebooku.

Wytrwa w postanowieniu?

Nie do wiary .Nie wiem co mam robić po 20 latach brania insuliny już trzeci dzień zaprzestałem. Wyniki mam prawidłowe...

Posted by Lech Wałęsa on Tuesday, September 22, 2020

Jak informował portal „Życie PL”: ROZGOTOWANY MAKARON, PĘKNIĘTE JAJKO PODCZAS GOTOWANIA CZY PRZESOLONA ZUPA? PROSTE ROZWIĄZANIA KUCHENNYCH PROBLEMÓW, KTÓRE LEPIEJ ZNAĆ

Przypomnij sobie: NAGRANIE ZMROZIŁO KREW W ŻYŁACH INTERNAUTÓW! MAMA GWIAZDY SOCIAL MEDIÓW NAGRAŁA OPUSZCZONY DOM, SZCZEGÓŁ W OKNIE PRZERAŻA

Portal „Życie PL” pisał również: ZDUMIEWAJĄCE INFORMACJE O ZAROBKACH W TELEWIZJI POLSKIEJ, ZWYKLI POLACY MOGĄ POMARZYĆ O TAKIEJ PENSJI. KILKANAŚCIE MILIONÓW ZŁOTYCH TO PULA NA NAGRODY