Magdalena Narożna, wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi" opublikowała na swoim profilu mediach społecznościowych zdjęciem, na którym wygląda zupełnie inaczej. Jej nietypowa fryzura przypadła do gustu jednak nie każdemu.

O zespole "Piękni i Młodzi" stało się na prawdę wiadomo wtedy, jak piosenka "Niewiara" okazała się nieodłącznym hitem wielu imprez. Z tego momentu zaczęło się głośnie mówiono o dynamicznej wokalistce. Magdalena Narożna zyskała sympatię Polaków i z tego momentu stale dzieli się z fanami wydarzeniami ze swojego życia prywatnego za pomocą mediów społecznościowych.

Wokalistka przeżyła nie łatwe czasy. W 2019 roku rozerwała związek ze swoim mężem. Zapowiadano jednak fanom "Pięknych i Młodych", że w sprawie zespołu wszystko pozostanie tak, jak wcześniej. Na żal, w styczniu tego roku były małżonek Narożnej został wykluczony z zespołu. Była para nieukrywając prali swoje brudy i kurzyli się mnóstwem obwinień. Koniecznie jednak obydwoje związali się w nowe stosunki, a walka została zapomniana.

Wokalistka chwali się fanom fotografiami z wakacji, które prowadziła razem z nowym partnerem. Magdalena Narożna postanowiła jednak na niewielką zmianę. Piosenkarka udostępniła na swoim profilu na Instagramie fotografie w kolorowej fryzurze. Co na to fani?

Internauci, jak zawsze, się podzielili.
"Nie jest Ci do twarzy w tej fryzurze, niestety. Ale pewnie niedługo zmienisz na bardziej korzystną. Pozdrawiam", "bardzo sztucznie...", "nowa młoda? Jak się komuś podoba? Była fryzura była ładniejsza", "moim zdaniem nie pasuje, ale to tylko moje zdanie a każdy ma swój gust" - piszą w komentarzach.

Druga część fanów odreagowała pozytywnie na metamorfozę piosenkarki. "Ale zmiana, mega czad", "nie ta sama Madzia, wręcz ciężko poznać, kobieta zmienna jest", "zmiany jak najbardziej na plusik", "bomba", "fryzurka super".

Przypomnij sobie: Podatek od prezentu finansowego, zarówno i sankcje. Darowizna bez podatku na szczególnych warunkach