Robert Janowski pobrał ślub razem z Moniką Głodek 14 września 2013 roku, którą stała trzecią żoną gwiazdora. Ostatnio wokalista wprowadził w zdziwienie fanów dość prywatną wiadomością, w stronę znanego prezentera i jego małżonki napłynęła fala pocieszających komentarzy.
Robert Janowski jest w ślubie z Moniką Głodek od 2013 roku, wokalista ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Ostatnio popularny prezenter udostępnił na swoim profilu instagramowym zadziwiający post, internauci są rozczuleni.
Robert Janowski zadziwił internautów
Pierwszą małżonka Roberta Janowskiego była Katarzyna Kalicińska-Goczał, z którą mają wspólnego syna Makarego. Po rozwodzie, gwiazdor zaczął związek z Katarzyną Dańską, razem z którą mają wspólne dwie córki: Anielę i Tolę. Na żal, kolejny ślub wokalisty nie przetrwał wiecznie. W 2013 rok prezenter po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu razem z Moniką Głodek.


Gwiazdor wygląda pocieszonym obok uwielbionej trzeciej żony. Prezenter chwali się wspólnymi fotografiami na swoim profilu w Instagramie. Ostatnie zdjęcie wzbogacił zadziwiającym wpisem. Internauci wysyłają mu wielkie gratulację
Na fotografii Robert Janowski razem z Moniką Głodek przytulają się do pluszowego misia. Pomiędzy małżonkami znajduje się poduszka w formie serca z napisem "kocham cię". Z tego wpisu, który dodał do zdjęcia gwiazdor można sądzić, że są to romantyczne prezenty, które przygotował dla swojej ukochanej Robert Janowski.

Dziś Dzień Doceniania Żony. Monika - jesteś najlepsza. Panowie, szanujcie i doceniajcie, bo ktoś inny zrobi to za Was - napisał na swoim Instagramie Robert Janowski.
Pod publikacją wokalisty napisano wiele pocieszających komentarzy. Fani są rozczuleni szczęściem gwiazdora, który spotkał osobę, razem z którą odczuwa spokój i miłość. Po twarzach małżonków widać, że znaleźli prawdziwe szczęście.