"Taniec z Gwiazdami" jest jednym z bardzo popularnych show w Polsce. Każdy odcinek programu zachęca do oglądania wiele Polaków, które sympatyzują swoim uwielbionym w trakcie całego show. Ciężko uwierzyć, że ostatni występ zakończy się na tyle nie oczekiwano.

"Taniec z Gwiazdami" to program, wywołujący wśród widzów przyjemne przeżywanie razem z uczestnikami. Ładne ubranie tancerzy, różnokolorowe światła i niesamowita muzyka powodują wielkiego przeciągu do telewizorów. Jednak, coraz scenariusz odcinku musi kończyć się odejściem jednej z par tancerzy, o czym decydują właśnie jurory, skutkiem czego bardzo często nie zadowoleni widzowie. Na ten raz wypadła taka sama sytuacja. Fani nie spodziewali się, że jurorzy postanowili o odejściu z show ukochanej pary tancerzy.

"Taniec z Gwiazdami" zaskoczył fanów, odeszła ukochana para

Ostatni odcinek show "Taniec z Gwiazdami" był niepowtarzalny. Ani jedna z par nie odeszła według scenariuszu typowej eliminacji. Sylwester Wilk, sportowiec, który w ostatnim roku stracił nogę w wyniku tragicznego wypadku i jego partnerka, postanowili na rezygnacje z show po tym, kiedy celebryta zaczął źle się czuć. W trakcie ćwiczeń nadwyrężył amputowaną kończynę, przez co nie miał możliwości założyć protezy, bez obecności której tańce były bardzo ciężkie. Nie oczekiwane odejście pary wywołało wielkie zasmucenie. Niepełnosprawny sportowiec stanowi wielki wzór dla każdego, przez swoje postępki stwierdził, że stan zdrowotny nie zawsze jest koniecznością przekreślenia kariery i spełnianie marzeń.

Sylwester i Hanna Zródło: youtube.com Dancing With The Stars Polsat

Zmagania o zwycięstwo w ostatnim odcinku toczyło się osiem par: Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, Bogdan Kalus i Lenka Klimentova, Ania Karwan i Jan Kliment, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. Podejmujące udział oceniani przez jury w zwykłym składzie, tańczyli do największych hitów muzyki filmowej. Otworzyli odcinek Bogdan Kalus i Lenka Klimentova. Jednak, nie wywołali zbyt wiele emocji wśród jurory.

Andrzeju Grabowskiemu, Iwonie Pavlovic i Michału Malitowskiemu bardzo się spodobał taniec młodej influcencerki, Sylwii Lipki, która tańczyła razem z Rafałem Maserakiem. Układ Edyty Zając i Michała Bartkiewicza również wyglądał wspaniale. Bez żadnych wątpliwości, uwielbioną przez jury była aktorka, Julia Wieniawa, której kroku dotrzymywała także Anna Karwan. Z powodu postanowienia Sylwestra Wilka, oceny jurorów z czwartego odcinka dodały do tych, które uczestnicy dostały po ostatnich tańcach. Show musiała zostawić ukochana gwiazda, Nicole Bogdanowicz, która była w parze Kamil Kuroczko. Scenariusz nie przewidział tak szybkiego odejścia pary, Polacy kibicowali za uwielbioną parę.

Przypomnij sobie: GIS ostrzega przed popularnym produktem spożywczym. Wykryto w nim niebezpieczną bakterię