Małgorzata Rozenek, pomimo udziale w show Projekt Lady, również jak i z macierzyństwem, w końcu udzieliła chwile dla siebie. Gwiazda powróciła na plan sesji zdjęciowych i anonsowała udział w nowym projekcie Patryka Vegi.

Jak tylko medycy pozwolili celebrytce powrócić do ćwiczeń, Rozenek natychmiast opublikowała fotografie z pierwszego treningu. Małgosia powraca do sylwetki pod opieką własnej trenerki oraz dietetyczki. Treningi 42-latki będzie można obejrzeć w nowym show Rozenek cudnie chudnie. Celebrytka zamierza się zrzucać kilogram w tygodniu.

View this post on Instagram

🖤🤍

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

"Ważę się co piątek, ponieważ jest do naukowo udowodnione, że ludzie są najlżejsi w piątki. Bardzo często ważymy się w poniedziałek, a to nie jest dobre, bo w poniedziałek ważymy najwięcej. Założyłam zdrową utratę wagi, kilogram tygodniowo. Jestem mamą, która chce wrócić do swojej sylwetki" - mówi Rozenek.

Ciekawe, czy wszyscy to wiedzieli, że ważyć się najlepiej w piątki.

Przypomnij sobie: Koronawirus nadal nie daje za wygraną. Ostatnio potwierdzono kolejne, duże ognisko. Osoby zakażone brały udział w produkcji żywności