Ojciec Viki Gabor został pobity w sklepie w Warszawie. Pod wpływem alkoholu dwoje chuliganów na początku zaczęły agresywnie się wypowiedzieć w stronę młodej gwiazdy. Domagali się gotówki. Ojciec wokalistki stanął przed nią w obronie, po czym agresory go pobiły. Natychmiast przyjechała policja i wskazano winowajców. Dwoje chuliganów dostali zarzuty usiłowania złodziejstwa. Ojciec Viki Gabor otrzymał pomoc specjalistów medycznych.

instagram.com/vikigaborofficial

Viki Gabor wspólnie ze swoim ojcem Dariuszem i matką Eweliną poszli do sklepu przy ul. Konstruktorskiej na Mokotowie w Warszawie. Polska Agencja Prasowa ujawnia, że odbyło się to dnia 11 września blisko godziny 22.30. Młoda gwiazda z ją matką czekały przy sklepie, w tum czasie ojciec Viki robił zakupy wewnątrz. Nie spodziewano podeszły kilka mężczyzn, między nich 17-letni Kamil T. i 18-letni Dominik P. Zaczęli agresywnie mówić do Viki i domagali się gotówki. Ojciec wokalistki zastąpił za nią i został pobity przez agresorów. Złodzieje powalili go na ziemię i zaczęli kopać. Ochrona sklepu pomogła mężczyźnie i natychmiast wezwano policję. Po przyjechaniu straży chuligany zostali schwytani i ujawniono, że byli pod wpływem alkoholu. Sprawców zaaresztowano, przy czym dostali zarzuty usiłowania napadu. Prokurator zastosował środki zapobiegawcze, czyli policyjny dozór i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego oraz jego rodziny. Ojciec Viki Gabor nie potrzebował hospitalizacji, pomoc medyczną okazano na lokacji napadu.

Przypomnij sobie: Lekarz wyjaśnił na czym polega skomplikowany problem służby zdrowia. Wypowiedział się o tym, z jaką trudnością walczą medycy