Ostatnie dni prowadzi śniadaniówkę TVN, zastępując dziennikarkę Kingę Rusin.

W roli partnerki została Ewa Drzyzga. Panie na ekranach nieźle się dogadują, chociaż w pełni się różnią.

Ewa to stateczna dziennikarka z Krakowa, mająca za sobą wiele lat doświadczenia. Agnieszka pierwsze szlify zdobywała w TVP, gdzie również była prezenterką show śniadaniowego, z którego odeszła po skandalu z paleniem marihuany.

Zwrócimy uwagę, że Szulim wypowiedziała się wówczas z ekspertem od uzależnień, który podczas rozmowy wyjaśnił, że dziennikarka przed wejściem na wizję zdradziła mu, że od 15 lat pali marihuanę.

Prowadząca natychmiast zaprzeczyła, na co ekspert odparł: "To znaczy, że w tej chwili na antenie publicznej pani łże".

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga

Spowodowało to nie male skomplikowanie i Aga musiała zostawić pracę w "Pytaniu na śniadanie".

Dla jej pracy nie poniosło to skutków negatywnych, bowiem zaproszona została do TVN, gdzie okazała się jedną z pierwszorzędnych gwiazd.
Ostatni rok prowadząca obchodziła media, przeżywając ciężkie chwile po tragedii zginięcia jej mężu.

Powrócenie do TVN okazało się dość sporą sytuacją. Czy da radę w śniadaniówce?

Już po pierwszych odcinkach z nią w roli prowadzącej widzowie są reagują bardziej sympatyzując, chociaż część przewiduje, że może zaliczać śmieszne wpadki, jak przed laty zdarzało się to Jolancie Pieńkowskiej.

Starak na pewno stoi na dobrym szlaku. W czwartek na TVN zaliczyła bowiem ogromną wtopę! W trakcie obejrzenia prasy Woźniak-Starak ujawniła ogromną tajemnice prezesa show!

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga

Do dziennikarza plotkującego o wydarzeniach z show-biznesu wypaliła nieco zawiedziona:

"Myślałam, że chcesz opowiedzieć o zaręczynach szefa TVN" - powiedziała Agnieszka.
Ewa Drzyzga i przygotowujący przegląd prasy na moment zamilczeli. Na ich twarzach można było zobaczyć, że nie wiedzą, co mają odpowieść i jak mają się zachowywać po słowach Agnieszki.

Wszyscy jednak wiedzą, że związek Miszczaka z na wiele młodszą aktorką wywołuje wiele kontrowersji, ale oficjalnie żadne z nich tego nie potwierdziło wprost. Woźniak-Starak zdecydowała ich najwyraźniej w tym wyręczyć.

Przypomnij sobie: Kraków: policjanci znaleźli nieprzytomną kobietę w lesie. To zaginiona 39-latka. Co się wydarzyło

Jak informował portal "Życie PL": Gdańsk: nie będzie wody w kilku lokalizacjach dzisiaj i jutro. Wodociągi prowadzą prace na sieci