Nagle okazuje się, że Kinga Duda, oprócz świetnie rozwijającej się kariery prawniczej, będzie mogła spełniać się również u boku swojego ojca-prezydenta. Zaproponowano jej bowiem naprawdę intratną funkcję w Kancelarii Prezydenta, a ona zgodziła się ją przyjąć.

Jak podano na oficjalnej stronie Kancelarii Prezydenta RP, córka Andrzeja Dudy w sierpniu zaczęła pełnić stanowisko doradcy społecznego Kancelarii Prezydenta. Do tej pory Kinga Duda nie pochwaliła się nową pracą, choćby na portalu społecznościowym LindkedIn.

Kinga Duda doradcą społecznym Kancelarii Prezydenta!

Czy to pokłosie jednocześnie chwalnego i ganionego wystąpienia Kingi Dudy w trakcie kampanii wyborczej swojego ojca? Tego nie wiadomo, jednak trzeba przyznać, że wówczas Kinga Duda zabrała jasno i wyraźnie głos w sprawach społecznych, deklarując, że w Polsce jest miejsce dla każdego, a obywatele bez względu na wszystko zasługują na wzajemny szacunek.

– Chciałabym zaapelować do państwa, żeby nikt nie bał się wyjść na ulicę. Wszyscy jesteśmy równi. Wszyscy zasługujemy na szacunek – mówiła na krótko przed wynikami drugiej tury wyborów.

To jednak nie spodobało się wielu osobom, które zarzuciły Kindze Dudzie wyjątkową hipokryzję. Wśród nich znalazła się m.in. Paulina Młynarska, czy równolatek Kingi, Dawid Podsiadło.

Od tamtego czasu Kinga Duda nie zabierała już głosu publicznie.

Warto przypomnieć, że Kinga Duda jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, a wiosną odbył staż w prestiżowej kancelarii w Londynie. Otrzymała propozycję stałej współpracy, ale ostatecznie zdecydowała się wrócić do Polski.

fot. YouTube @Andrzej Duda

Jak informował portal "Życie PL": JAK UCHRONIĆ SIĘ PRZED ZATRUCIEM GRZYBAMI? SEZON W PEŁNI, GRZYBIARZY W LASACH PEŁNO, JEDNAK GRZYBOBRANIE MOŻE SIĘ SKOŃCZYĆ FATALNIE

Przypomnij sobie: CZY MOŻLIWE JEST, BY PRZEZ BRAK SZCZEPIENIA NA GRYPĘ OTRZYMAĆ ZWOLNIENIE Z PRACY? ZDUMIEWAJĄCE PRZEPISY PRAWA, CZY STANĄ SIĘ POWSZECHNĄ PRAKTYKĄ

Portal "Życie PL" pisał również: KOBIETA MYŚLAŁA, ŻE NIGDY NIE ZAJDZIE W CIĄŻĘ TO WYDARZYŁ SIĘ PRAWDZIWY CUD! PARA ADOPTOWAŁA TROJACZKI, TO, CO ZDARZYŁO SIĘ PÓŹNIEJ BYŁO NIESAMOWITE