Przepowiednia na nadchodzący rok, które udostępnił jeden z kapłanów, są wstrząsające. Część osób będą przerażeni, kiedy dowiedzą się szczegóły. Będzie cisza i panujący pokój — te słowa nie pasują. Czyżby to cisza przed burzą, do której mamy się przygotować?

Rabin ujawnił, że zobaczył przyszłość, na która za niedługo nadejdzie. Czy jest coś bardziej przerażające tego, co ostatnio spotkaliśmy w 2020 roku, czyli pandemii?

Przepowiednia rabina na 2021 rok

Matityahu Glazerson przeczytał w Pięcioksięgu zapis, który ma wyjaśnić, czego mamy się spodziewać jednocześnie w drugiej połowie 2020, tak i w 2021 roku. To, co ujawnił, nie mieści się w głowie.

— Iran. Atom. 5780 — przekazują nam znaki.

Zgodnie ze zdaniem specjalistów dotyczy użycia przez Iran bomby atomowej. Z kolei liczba 5780 tłumaczy się jako rok zgodnie z kalendarza hebrajskiego. Jest równoległy on 2020 roku. Niestety, to nie finał wstrząsających wiadomości.

— To ciekawa i znacząca przepowiednia. Zapowiada nadejście Mesjasza. Po tym wydarzeniu na świecie zrobi się cicho i zapanuje pokój — ujawnia judaistyczny kapłan.

Zgodnie z nim nasz koniec świata mieli obserwować z 2016 roku i trwać aż do 2021. Jego niepokojącą zapowiedź mamy przeżyć już w najbliższej przyszłości.

fot. unsplash.com/Nathan Gonthier

„Kod Tory” został złamany

Wstrząsający trop w pełni spowodowany jest złamaniem tzw. Kodu Tory — piszą na stronie express.co.uk. Naukowcy oraz duchowni zdecydowali pojednać moc i razem przyjrzeć się szczególnie pięć pierwszym księgom Biblii, czyli Tory.

Zgodnie specjalistów pojedyncze pierwsze litery najważniejszych ksiąg judaizmu tworzą ukryte komunikaty, które zapowiadają losy naszego świata. Uważa się, że w ten sposób Tora przepowiedziała m.in. Holocaust, wybór Donalda Trumpa na prezydenta czy zamach na World Trade Centre — zapowiada cytowany przez portal rabin Matityahu Glazerson.

Jednak, z wszystkich zapowiadanych końców świata, na szczęście, żaden nie okazał się rzeczywistym.

Jak informował portal "Życie PL": Jaka będzie pogoda zimą 2020/2021? Synoptycy przedstawiają pierwsze prognozy. Czy zima da nam się we znaki

Przypomnij sobie: Minęło ćwierć wieku od odejścia Bogusza Bilewskiego. O uwielbianym przez widzów Walusiu Kwiczole z "Janosika" opowiedziała Laura Łącz