Papież Franciszek trwoży wszystkich wiernych, ponieważ pojawiły się niepokojące chwile w jego zdrowiu. Specjaliści medycyny podali informacje o tym, w jakim stanie się znajduje.
Papież Franciszek stał się powodem trwogi wielu wiernych. O samopoczuciu papieża we Włoszech obiegły niemal każde media. Podano wiadomości, w jakim stanie się znajduje głowa Watykanu. Specjaliści mają wyniki badań, które świadczą o jego zdrowiu.
Papież Franciszek zakażony?
Obawy o stanie zdrowotnym papieża Franciszka obiegły niemal każde media, wiadomości tę były na temat tego, że znajdował się wśród osób, gdie był zakażony na COVID-19 w trakcie oficjalnej audiencji. Dziennikarze z TVP Info podali, że stan zdrowia papieża cały czas się obserwuje, i nawet został przebadany na koronawirusa.
- W ostatnich dniach papież Franciszek przeszedł test na koronawirusa. Papież otrzymał negatywny wynik - poinformowali dziennikarze TVP Info, wiadomości te oficjalnie potwierdził dyrektor Biura Prasowego Stolicy Apostolskiej, Matteo Bruni.


Specjaliści poinformowali o wynikach badań, jakie przechodzi papież
Według wiadomości podanymi w TVP Info, ojciec święty jest w dobrym stanie i nie ma przyczyn i objawów, które obecne w trakcie zakażenia COVID-19. Papież Franciszek w tym czasie znajduję się w bardzo dobrej formie. Wierni mogą się uspokoić na temat zdrowia głowy Watykanu.
- Lekarze stwierdzili, że papież Franciszek cieszy się dobrą formą i samopoczuciem, ale wierni martwią się o zdrowie papieża po tym, jak 29 sierpnia przyjął na audiencji filipińskiego kardynała Luisa Antonio Tagle, którego wynik testu okazał się pozytywny. Kardynał Tagle przebywa teraz na kwarantannie, należy do bliskich współpracowników Franciszka. W ubiegłym roku papież mianował go prefektem kongregacji do spraw ewangelizacji narodów - podała dziennikarka TVP Info.

Jak informował portal "Życie PL": Tadeusz Rydzyk mocno zraniony, rozczarowała go jednak z najbliższych osób. Trudne chwile toruńskiego zakonnika