Sonia w wieku 50 lat zmęczyła się stałym towarzystwem mężczyzn: kobieta jest od dawna mężatką i ma dwóch dorosłych synów. Ze względu na męskie przyzwyczajenia w domu nie było komfortu, o którym Water bardzo marzyła. Małżonek i synowie rzucali się dookoła i nie utrzymywali porządku, więc Sonia po prostu nie miała miejsca we własnym domu, w którym mogłaby czuć się komfortowo i odpocząć.

Kobieta zwróciła się o pomoc do męża Andrzeja, prosząc go o wyremontowanie starej stodoły. Małżonek poszedł na spotkanie z żoną i zgodził się go naprawić. Teraz pokój, który wyglądał na wyjątkowo niewygodny, a nawet przerażający, ma solidną, lakierowaną drewnianą podłogę, a także pomalowane na biało ściany i sufit.

Stodoła posiada okna, dzięki czemu wnętrze jest jasne i bardzo przestronne. Na zewnątrz stodoła również bardzo się zmieniła i zaczęła przypominać mini-dwór. Ta przemiana była prawdziwym prezentem na 50. urodziny Soni.

Wnętrze robi wrażenie: Sonia postawiła na piękne i oryginalne dodatki oraz meble. Co więcej, cały projekt kosztował nie więcej niż 1300 USD, co oczywiście jest znacznie tańsze niż zakup nowego, nawet najmniejszego domu.

Właściciel miniaturowej rezydencji kupował meble, figurki, obrazy, lampy i inne elementy wyposażenia wnętrz na targach i wyprzedażach garażowych, co pozwoliło na duże oszczędności. A niektóre rzeczy dostały zupełnie za darmo: w prezencie osoby zainspirowane pomysłem Water podarowały jej piękne kandelabry, zabytkowe zegary, eleganckie zasłony i kominek.

W ten sposób oryginalny pomysł, wytrwałość, wyobraźnia, niewielka kwota i pomoc kochającego małżonka pomogły uczynić to niemal niesamowitym. Teraz Sonya uwielbia swoją miniaturową rezydencję: oryginalną, piękną, przytulną i pełną wdzięku.

Tutaj Water może robić to, co kocha, spotykać się z przyjaciółmi, odpocząć od towarzystwa swoich mężczyzn i po prostu cieszyć się spędzaniem wolnego czasu i doznać estetycznej przyjemności, której zawsze brakowało.

Jak informował portal "Życie PL": Tadeusz Rydzyk mocno zraniony, rozczarowała go jednak z najbliższych osób. Trudne chwile toruńskiego zakonnika

Przypomnij sobie: Janusz Dzięcioł: jego nagłe odejście było zaskoczeniem dla wszystkich, którzy go znali. Wielu nadal nie może się z tym pogodzić

Portal "Życie PL" pisał również: Mocny początek kolejnej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Jeden z uczestników zdradza gorące szczegóły o swoich słabościach