Chociaż program opuścili jako przyjaciele, obecnie tworzą szczęśliwy związek. Para nie przestaje zadziwiać. Na Facebooku utworzyli stronę, na której motywują wszystkich do aktywności fizycznej.

Iwona i Gerard zbliżyli się ze soba na planie „Sanatorium miłości”, jednak prawdziwe uczucie miłości połączyło ich po zakończeniu programu. O tym widzowie dowiedzieli się dzięki odcinkowi specjalnemu „Sanatorium miłości”. Tam para opowiedziała, że kawa, na którą się umówili, odmieniła ich życie

View this post on Instagram

A ta para to najlepszy poprawiacz nastroju, jaki istnieje To właśnie przy nich mi się wydarzyło Słuchałam, słuchałam, patrzyłam i chłonęłam to, co między nimi Uczucie, czułość, delikatność, szacunek, wsparcie, żar, fascynacja, szaleństwo, nastoletność Wszystko tam jest I ta nadzieja, że prawdziwa miłość jednak naprawdę istnieje Iwonko! Gerard! Jesteście WSPANIALI Cała ekipa oczarowana Przywieźliście magię Będziemy się Wami chwalić wszędzie! Napiszcie w komentarzach za co ich lubicie i czego życzycie A jeśli chcecie zobaczyć co u nich - odcinek już się robi 🤍🤍🤍 @sanatorium_milosci_tvp @sanatoriummiloscilovers @badzmyrazem.tvp

A post shared by MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska) on

To była czarodziejska kawa, była kawa ze śniadaniem... No, pierwszego wrażenia Gerard nie zrobił na mnie takiego "wow", ale po rozmowie - całkiem fajne. To jest ten gość, z którym chciałabym iść przez życie, czując się dowartościowaną partnerką. Bardzo się cieszę, że już się nie budzę sama – zdradziła Iwona.

Z kolei sam Gerard mówił, o czym możemy przeczytać w „Fakt.pl”:

Mieliśmy dużo sobie do powiedzenia, wspominaliśmy "Sanatorium...". Przelatywaliśmy każdy dzień, aż do rana. Cieszę się, że znalazłem się w tym programie. Fajnie to wszystko wypadło.

Iwona i Gerard promują zajęcia fizyczne

Para jest niezwykle energetyczna i pozytywnie nastawiona do życia. Z tego też powodu postanowili dzielić się swoim sposobem życia z innymi. W tym celu stworzyli stronę na Facebooku „Emeryci NIEemeryci”, na której pokazują swoim fanom, w jaki sposób spędzają razem czas. Oprócz tego, publikują także zestawy treningowe. Warto zaznaczyć, że Iwona z zawodu jest fizjoterapeutką, dlatego też z pewnością wie, w jaki sposób pomów ludziom.

„Witajcie! To dla nas ekscytująca chwila! Pojawiamy się tu razem - Gerard i Iwonka, żeby otworzyć przed Wami nasz świat - pełen wariactwa, energii nie do spożytkowania i #karuzeliśmiechu. Ściskamy! Emeryci NIEemeryci” – tymi słowami para zaprasza internautów do spędzenia czasu razem z nią.

https://m.facebook.com/Gerard.i.Iwonka/?tsid=0.677595761827589&source=result

Jak inforował portal „Życie.pl”: Marta Kaczyńska zabrała głos w sprawie katastrofy smoleńskiej

Przypomnij sobie: Czy Katarzyna Cichopek próbowała utrzymywać w tajemnicy szczegóły życia prywatnego

Portal „Życie.pl” pisał również: Gwiazda TVP nie powstrzymała się i powiedziała kilka gorzkich słów o Pierwszej Damie