Nie ulega wątpliwości, że gdy osiagamy sukces zawodowy, niesie to ze sobą znacznie wyższe zarobki. kto wówczas lepiej zdecyduje o tym, na co wydamy swoje - osobiście zarobione pieniądze?

"Pudelek" opisuje, co o internetowym hejcie sądzi Izabela Janachowska

Portal postanowił skonfrontować się z tym, co celebrytka sądzi o artykułach, jakie pojawiają się na jego łamach. Nie bez powodu komentujący je internauci twierdzą, że portal publikując teksty w klimacie krytyki, generuje hejt spadający na opisywane osoby.

Jest mi trudno odnieść się do komentarzy związanych z pieniędzmi. Wiem, że nagonkę na drogie rzeczy generują portale, które wszystko mi wyliczają (...)

"Pudelek" z przekąsem komentuje to, co sądzi zarówno Izabela Janachowska, jak i jej mąż. Jak stwierdziła celebrytka, nikomu nie ukradła wydawanych przez siebie pieniędzy, a jeśli już je zarabia, ma prawo je wydać na co zechce. Jak dodała, ona sama nikomu nie zagląda do portfela. "Pudelek" postanowił odnieść się też do tego, co specjalistka od ślubów sądzi o metodach portalu na zdobycie jak największej ilości kliknięć w nagłówek.

Tak, to prawda: zarabiamy na Waszych kliknięciach i komentarzach, za co bardzo dziękujemy. My też nie kradniemy nikomu pieniędzy, ale szanujemy swoich odbiorców, zwłaszcza tych "biednych", pokazując im, jak bardzo odklejeni są niektórzy celebryci. Iza chyba zapomniała, że i ona zarabia na kliknięciach i komentarzach (...)

Film, jaki stworzyła wraz z mężem mocno przemawia to osób inteligentnych i empatycznych. Fakt, że internauci w swych komentarzach wspominają o piszącym o Izabeli i jej mężu "Pudlu", nie powinien źle świadczyć o nich, a o "Pudlu"... Jak sądzicie?


YouTube/Wedding Dream - Izabela Janachowska

O tym się mówi: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" przeszła metamorfozę. Teraz instruuje swoich obserwatorów na mediach społecznościowych, jak "wziąć się za siebie"

Zerknij: Pisarka Beata Pawlikowska zakochana? Czy była żona Wojciecha Cejrowskiego wyjdzie ponownie za mąż