Zdjęcie, które młoda gwiazda opublikowała u siebie na profilu, pojawiło się niemal we wszystkich polskich mediach. Fani są niezwykle zaskoczeni, nikt nie spodziewał sie takiego wyznania.

Młoda polska gwiazda umie połączyć karierę z edukacją, na dodatek znajduje czas na rozrywki. Po powrocie z wakacji Roksana Węgiel przekazała fanom informację, która wprawiła ich w osłupienie. Gratulacje płyną ze wszystkich stron.

Roksana Węgiel podzieliła się radosną nowiną

Ostatnio opublikowane zdjęcie na profilu Roksany Węgiel zainteresowało wiele fanów młodej gwiazdy. Na zdjęciu Roksana pozuje z uśmiechem na twarzy, wysuwając przy tym język. Uwagę internautów przykuł mocny makijaż – na oczach 15-latki znalazły się intensywne fioletowe, brokatowe cienie. Oprócz tego, widać sztuczne rzęsy oraz wielką ilość rozświetlacza. Cały obraz dopełnia cielista szminka.

W opisie do zdjęcia dziewczyna pisała:

Udało się! Zdałam certyfikat Cambridge B1 Preliminary for Schools. Dziękuję wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki! Na wakacjach za granicą miałam okazję przekonać się jak bardzo poprawił się mój angielski odkąd rozpoczęłam naukę z Cambridge. Powodzenia w nowym roku szkolnym! Buziaki.

W komentarzach do zdjęcia pojawiły się gratulacje od fanów, którzy nie posiadali się z radości. „Brawo! Niech to będzie piękny wstęp do jeszcze lepszej i piękniejszej edukacji”, „Gratulacje! Jestem dumna. Mam najmądrzejszą idolkę. W tym make-upie wyglądasz zjawiskowo. Kocham”.

Dodajmy, że sertyfikat, który otrzymała Roskana Węgiel, sprawdza umiejętności językowe wykorzystywane w sytuacjach codziennych. Świadczy to o tym, że wokalistka, mimo kariery, nie zapomina także o właściwej edukacji.

Jak informował portal „Życie.pl”: Podjęto decyzję. Polacy czekali na ten moment od początku pandemii koronawirusa

Przypomnij sobie: Zenek Martyniuk wziął udział w walce z bezlitosną chorobą. Król disco polo spodziewa się na wsparcie fanów

Portal „Życie.pl” pisał również: Amerykanka dowiedziała się, że jest adaptowana. Nowe fakty tej historii