Niemal huczne wesele miało stać się startem błogostanu w rodzinnym życiu, aczkolwiek pojawiła się nutka negatywna. Zaczęło się z tego, że Daniel nie chciał wpuścić ciężarnej małżonki do domu. Gdy takie zaskakujące wiadomości o nocnej przygodzie dotarły do mediów, syn Zenka ubliżał Ewelinie we wpisach na swoim profilu w mediach społecznościowych, które były przepełnione gniewem. Zarzucał ją nieprzyjemnościami, m.in. "wrobiła go w dziecko" i przyznał, że w ogóle nie miał zamiaru na niej się żenić, więc decyzje o ślubie postanowiła... teściowa.

Po upływie jakiegoś czasu kilka razy na zmianę przepraszał żonę, po czym kolejne nastąpiły złośliwe ataki słowne. Oskarżył ją np. o nimfomanię.

youtube.comPo mnóstwu "rozmowach dyscyplinujących" z rodzicami i niezliczonych obietnicach poprawy, Martyniuk młodszy nadał zachowywał się okropnie. Oświadcza to nie tylko jego relacje z Eweliną, ale również niewyciągalny tryb życia z światu imprez, co spowodowało ponowne problemy z prawem.

youtube.comEwelina z Rusosic więcej się nie spodziewała, że coś się zmieni i jej decyzją stał się rozwód z krnąbrnym "patocelebrytą". Niemal ważne jest, że synowej wspierał nawet Zenek Martyniuk, który wiedział lepiej za wszystkich, że jego 31-letni syn nie jest w stanie wziąć na siebie rolę męża i ojca.
Daniel od początku zapowiadał, że będzie bojkotować rozwód. Wygląda jednak na to, że im bliżej rozprawy, tym jest mniej pewny siebie. Niedawno udostępnił na swoim profilu na Instagramie sentymentalną fotografie Eweliny, która trzyma w rękach ich wspólną córeczkę Laurę. Do zdjęcia dodał melancholijny wpis.

"Czas mija, smutek rośnie" - pisał Daniel pośród nocy.

Pojawiła się informacja o pierwszej rozprawie rozwodowej. Zgodnie z planem, skłócone małżonki na ten temat spotkają się na 21 września.

instagram.comPapiery wpłynęły już w lipcu z decyzji Eweliny, ale w związku z epidemią sąd bardzo szybko wyznaczył termin. Skoro ślub może dotrzeć do finału na jednej rozprawie.

Jak informował portal "Życie PL": Od przyszłego roku szykuje się nam nowy podatek? Decyzja należy do Unii Europejskiej, w grę wchodzą wielkie pieniądze

Przypomnij sobie: Maryla Rodowicz ma ogromne problemy finansowe? Artystka zdradza sensacyjne informacje o swoim stanie posiadania, to aż trudne do uwierzenia

Portal "Wiesz" pisał również: Beata Kozidrak przekazała dramatyczną wiadomość, wokalistka ma wielki powód do łez. Została sama, jej sytuacja jest nie do pozazdroszczenia