Nie są przyzwyczajeni do dziękczynienia za zasługi, mogą nawet uznać to za przejaw wewnętrznej słabości. Wdzięczność dla nich to strata czasu. Ich zdaniem niektórzy nie zasługują nawet na banalne „dziękuję”. Czy jesteś na liście?

Baran


Lubią dostawać, co chcą, bo to się zwykle zdarza. Jeśli coś pójdzie nie tak, łatwo wpadną w furię. Często są pewni, że cały świat jest im zobowiązany po prostu za samo istnienie Barana, więc po prostu nie zauważają, jakie ofiary muszą ponieść bliscy dla ich dobrego samopoczucia.

pixabay.com

Bliźnięta


Frywolność tego znaku zodiaku może być myląca - dziś mogą już nie potrzebować usługi, o którą cię wczoraj prosili. Cóż, za co podziękować? Och, już spełniłeś żądanie. Cóż, to są twoje problemy. Bliźnięta nie są szczególnie przywiązane do ludzi, więc nie przejmują się zranionymi uczuciami innych.

Wodnik


O dziwo, nie dostaniesz „dziękuję” od Aquariusa z powodu ich nieufności do ludzi. Uważają, że inni robią coś dla Wodnika tylko dlatego, że zdecydowanie potrzebują czegoś w zamian. Oni sami nie będą tracić czasu na drobiazgi dla innych i nie wierzą, że ktoś jest do tego zdolny. Dlatego starają się nie przywiązywać do ludzi.

Jak informował portal „Życie.pl”: Spadek zakażeń, ale liczby wciąż są wysokie. Ministerstwo Zdrowia z nowymi danymi, jak będzie wyglądał obecny tydzień w dobie epidemii