Ojciec Tadeusz Rydzyk nie ukrywa, że jest zadowolony z wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego. Jako przedstawiciel Kościoła w Polsce nigdy nie popierał kompromisu aborcyjnego i zawsze dążył do tego, aby w naszym kraju zakazać dokonywania aborcji całkowicie.

W ostatnich dniach postanowił również zaprosić wszystkich sympatyków Radia Maryja i Telewizji Trwam do trwającej 9 dni Nowenny w sprawie bieżącej sytuacji i modlitwy za uczestników Strajku Kobiet, a w piątek odbył się nawet post o chlebie i wodzie w ich intencji w toruńskim imperium redemptorysty.

Okazuje się, że to nie koniec wypowiedzi Tadeusza Rydzyka w sprawie kontrowersyjnego wyroku TK, który wyprowadził na ulice setki tysięcy kobiet. Postanowił po raz kolejny zabrać głos podczas niedzielnej, świątecznej audycji 1 listopada w Radiu Maryja. Jego słowa są wstrząsające! Przekonuje, że ci, którzy dziś są za aborcją, jutro będą za eutanazją!

Ojciec Rydzyk wypowiedział się w sprawie Strajku Kobiet. Jego słowa porażają, stwierdził, ze młodzi ludzie są całkowicie przeciwko życiu

„Gdzie są rodzice, dziadkowie i babcie nastolatków biorących udział w manifestacjach” – miał pytać ojciec Rydzyk w RM, cytowany przez serwis Interia.

Duchowny stwierdził, że uliczne manifestacje są dziełem manipulacji mediów społecznościowych, a także przez anarchistów. Szef Radia Maryja zwrócił się również wprost do rodziców nastolatków biorących udział w manifestacjach, pytając, czy wiedzą, jak to może wpłynąć na ich umysły.

„Jeżeli tak są wychowywane dzieci, to one nie będą szanowały swoich rodziców. Teraz są za aborcją, ale wnet za eutanazją” – stwierdził wprost w Radiu Maryja.

Warto przypomnieć, że protesty odbyły się również przed siedzibą Radia Maryja w Toruniu w minioną niedzielę. Jak wyjaśnia PAP, protestujący krzyczeli i protestowali przeciwko nie tylko Rydzykowi, ale całemu Episkopatowi, PiS-owi i Konfederacji.

fot. Youtube

Jak informował portal "Życie PL": GŁĘBOKO WIERZĄCA MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA ODNIOSŁA SIĘ DO PROTESTÓW KOBIET I KWESTII PRZERYWANIA CIĄŻY. JEJ OPINIA MOŻE POTĘŻNIE ZASKOCZYĆ NIEKTÓRYCH

Przypomnij sobie: NIEGDYŚ WIELKA GWIAZDA FILMOWA, DZIŚ NIKT O NIM NIE PAMIĘTA. JAK WYGLĄDA MIEJSCE SPOCZYNKU JANA HIMILSBACHA Z KULTOWEGO “REJSU”

Portal "Życie PL" pisał również: JOLANTA KWAŚNIEWSKA W NIESAMOWICIE MOCNYCH SŁOWACH W PROGRAMIE MONIKI OLEJNIK. UŻYŁA NIEPARLAMANTARNEGO OKREŚLENIA, PIERWSZEJ DAMIE PUŚCIŁY NERWY