Sytuacja epidemiczna w Polsce zaczyna przybierać dramatyczny obrót i wiele wskazuje na to, ze już wkrótce trzeba będzie się spodziewać kolejnych obostrzeń, które mogą zacząć przybierać formę tych z wiosny.

Sytuacja jest bez precedensu, w tej sprawie wygadał się Jarosław Gowin w rozmowie z portalem Money PL. Szef ministerstwa rozwoju, pracy i technologii przekonuje, że istnieje duża możliwość wprowadzenia maksymalnie restrykcyjnych obostrzeń tak, jak ma to miejsce w krajach zachodnich od kilku tygodni.

Ta informacja z pewnością nie spodoba się Polakom. Jednak Jarosław Gowin w rozmowie z dziennikarzami zapewnił, że wprowadzenie pełnego lockdown, jak miało to miejsce wiosną 2020 nie jest możliwe, bo polska gospodarka nie zniesie tak wielkich strat, które trzeba będzie liczyć w dziesiątkach miliardów złotych. Co nas zatem czeka? Najpewniej zamknięcie w domach!

Polacy totalnie zaskoczeni, minister wyjawił, jakie obostrzenie może wejść w życie w najbliższym czasie, czy w życie wejdzie totalny lockdown? Wieści porażają

Kolejne wprowadzone przez polski rząd obostrzenia, włącznie z zamknięciem szkół i przejściem dzieci na nauczanie zdalne, niemożność ich wychodzenia bez rodziców w godzinach od 8 do 16, czy apel do seniorów o nieopuszczanie domów bez potrzeby zdają się nie przynosić spodziewanych rezultatów.

Jarosław Gowin, minister rozwoju został zapytany przez dziennikarzy serwisu Money PL, co dalej i jak będzie przedstawiać się sytuacja związana z obostrzeniami w kolejnych dniach i tygodniach. Najpewniej w życie wejdą spore ograniczenia związane z przemieszczaniem się.

„To rozwiązanie, z którym mamy złe skojarzenia. Ale skoro w coraz liczniejszych krajach Europy obowiązują surowe zasady, że z domu można wychodzić tylko do pracy, na zakupy, krótki spacer rekreacyjny czy w innych niezbędnych życiowo celach, to i u nas trzeba się liczyć z takimi regulacjami” - powiedział Jarosław Gowin, cytowany przez Pikio.

Jak informował portal "Życie PL": GŁĘBOKO WIERZĄCA MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA ODNIOSŁA SIĘ DO PROTESTÓW KOBIET I KWESTII PRZERYWANIA CIĄŻY. JEJ OPINIA MOŻE POTĘŻNIE ZASKOCZYĆ NIEKTÓRYCH

Przypomnij sobie: NIEGDYŚ WIELKA GWIAZDA FILMOWA, DZIŚ NIKT O NIM NIE PAMIĘTA. JAK WYGLĄDA MIEJSCE SPOCZYNKU JANA HIMILSBACHA Z KULTOWEGO “REJSU”

Portal "Życie PL" pisał również: JOLANTA KWAŚNIEWSKA W NIESAMOWICIE MOCNYCH SŁOWACH W PROGRAMIE MONIKI OLEJNIK. UŻYŁA NIEPARLAMANTARNEGO OKREŚLENIA, PIERWSZEJ DAMIE PUŚCIŁY NERWY