Gdy Wojciech Młynarski zmarł, świat jego córki legł w gruzach. Agata Młynarska cały czas przyjeżdża na jego miejsce ostatniego spoczynku na Powązkach w Warszawie i jak każdego roku widać, jak wiele wielbicieli nadal trzymają go w sercach. "Dziś te kamienne płyty rozświetlają świece, które zapaliliśmy wspólnie w domu" - opublikowała w mediach społecznościowych.

Agata Młynarska dobrze towarzyszyła ze swoim tatą, Wojciechem Młynarskim. W wypowiedziach projektantki o swojej rodzinie, jej najbardziej pocieszające wspomnienia nie bez udziału ojca. Dziennikarka wiele razy zwracała uwagę, że choć nie rzadko on nie był obecny w domu, to nigdy nie był dla niej nerwowym i udzielał jej wolny czas. Jakiś czas temu w wywiadzie z "Życiem na gorąco" powiedziała, razem z ojcem są Baranami, które są często nerwowo są bardo wrażliwe. Prowadząca podkreśliła, że najważniejsza rzecz w życiu, którą nauczył ją tata, jest praca.

Młynarski odszedł 3 lata temu, po czym projektantka dużo czasu była zasmucona i nie mogła się zebrać ze swoimi myśli. Nie rzadko pojawiała się na miejscu na w jego ostatniego spoczynku na warszawskich Powązkach. Tym razem również postanowiła przyjechać. Na jej profilu w mediach społecznościowych udostępniono parę fotografii z niedawnych odwiedzin.

Agata Młynarska dodała we wpisie o swoich wspomnieniach odwiedzin grobów rodzinnych na cmentarzu na Powązkach. Ujawniła, że ma zeszyty z zapisami o tym, jak trafiać. Do tego, ojciec zrobił jej rysunki, aby się nie pogubić. Gdy Wojciech Młynarski żył, to zawsze odwiedzaj groby wspólnie z córką. Prowadząca podkreśliła, że to stało się przyjemną tradycją w rodzinie.

"Rozmowy, wspomnienia, opowieści. Wybór zawsze tych samych kwiatów, zniczy i obwarzanków. Dziś nasze dzieci opowiadają swoim. Historie rodzinne żyją razem z nami w kamiennych płytach naszej pamięci. Dziś te kamienne płyty rozświetlają świece, które zapaliliśmy wspólnie w domu" - podała w publikacji.

Grób Wojciecha Młynarskiego zlokalizowany jest na Starych Powązkach w stolicy, w Alei Zasłużonych między nagrobkami Dobiesława Damięckiego i Stefana Jaracza. Wyjątkowym detalem produkcji nagrobka Młynarskiego jest znany wizerunek artysty zrobiony przez Jerzego Dudę-Gracza.

Jak informował portal „Życie.pl”: Thomas Markle próbuje namówić córkę do spotkania. Dlaczego Meghan nie chce widzieć swojego ojca

Przypomnij sobie: "Rolnik szuka żony". Paweł postanowi na pierwszy krok. Co na to Magda? Kandydaci wrzą z rywalizacji