Słynna i popularna dwójka projektantów "Dzień dobry TVN" nagrali wyjątkowe wsparcie do bojkotujących obywateli Polski. Ich słowa nagrano i udostępniono w na oficjalnej stronie show w mediach społecznościowych.

Nastrój Polek i Polaków nie wydaje się za najlepszy. Od ponad 10 dni obywatele zdenerwowani ogłoszeniem Trybunału Konstytucyjnego, który usunął tzw. "kompromis aborcyjny", objęły protestami ulicy Polskich miast. Społeczność rozgrzała się potężnie, a skala bojkotów niebywała, wbrew obecnego stanu epidemiologicznego.

W niedziele Prokurator Krajowy Bogdan Święczkowski wydał szczegółowe pouczenia dla obserwujących na temat postępowania z organizatorami masowych strajków. Zwrócił się również do osób, które przekazywały informacje i zachęcały do bojkotów, wbrew zakazu stłumień.


Jak odreagowały prowadzące?

- Wszystkim kobietom chcemy dziś powiedzieć jedno: bądźcie dzielne i trzymajcie się - powiedziała Wellman.

- Facetom za to chcemy powiedzieć: bądźcie ze swoimi kobietami, bo to co się dzieje, to też wasza sprawa. A może przede wszystkim wasza sprawa. A więc idźcie ramię w ramię, żeby kobiety nigdy nie musiały iść same - dodał Prokop.

Protesty każdego dnia obejmują całą Polskę, z bojkotującymi solidaryzują się również emigranci. Dziś strajkujący masowo zjeżdżają się do Warszawy.

Jak informował portal „Życie.pl”: Thomas Markle próbuje namówić córkę do spotkania. Dlaczego Meghan nie chce widzieć swojego ojca

Przypomnij sobie: "Rolnik szuka żony". Paweł postanowi na pierwszy krok. Co na to Magda? Kandydaci wrzą z rywalizacji