Nie da się ukryć, że nasz pierwszy mecz na EURO 2020 spowodował, że wielu Polaków nieco straciło nadzieję i wiarę w naszą drużynę. Sytuacja zmieniła się dość mocno po sobotnim spotkaniu, kiedy to zremisowaliśmy 1:1 z Hiszpanią!

Prezydent jest wiernym kibicem!

Jak doskonale wiemy, jeśli uda nam się wygrać mecz ze Szwecją to nadal mamy szansę na awans do 1/8 finału Mistrzostw Europy. Nie da się ukryć, że na to właśnie liczymy, a mecz w środę będzie dla wszystkich kibiców bardzo stresującym wydarzeniem!

Portal Super Express przypomina, że wiernym kibicem reprezentacji Polski jest także sam prezydent Andrzej Duda. Jak się okazuje, polityk zapytany przez dziennikarzy czy będzie oglądał środowy mecz Polaków odparł, że z całych sił będzie kibicował naszej drużynie. Co więcej, prezydent dodał, że wiedział iż naszych piłkarzy stać na pełną mobilizację!

Mecz o wszystko już w środę!

- Z wielką satysfakcją przyjąłem to, że się chłopaki zmobilizowali, bo ja na nich liczyłem, że się zmobilizują. To była walka. Może byśmy pewnie chcieli, żeby jeszcze lepiej grali, ale mają jeszcze jeden mecz, nie wątpię w to, że będą chcieli dać z siebie wszystko – zaznaczył Andrzej Duda podczas jednej z rozmów.

Nasze środowe spotkanie ze Szwecją rozpocznie się dokładnie o godzinie 18! Cały kraj będzie trzymał kciuki za naszych chłopaków i mamy nadzieję, że dadzą z siebie wszystko!

Jak informował portal "Życie": DZIENNIKARKĘ UWIELBIALI NIEMAL WSZYSCY! DLACZEGO JUSTYNA POCHANKE ZREZYGNOWAŁA ZE SWOJEJ KARIERY I CZYM SIĘ OBECNIE ZAJMUJE

Przypomnij sobie: MARTA KACZYŃSKA WRÓCIŁA DO UKOCHANEGO DOMU. NA MIEJSCU CZEKAŁ NA NIĄ BARDZO NIESPODZIEWANY GOŚĆ. O CO CHODZI? PRAWNICZKA WRZUCIŁA ZDJĘCIE DO SIECI

Portal "Życie" pisał również: MIESZKAŃCY ZŁAPALI SIĘ ZA GŁOWY NA TEN WIDOK! SCENY NICZYM Z HORRORU UKAZAŁY SIĘ TYSIĄCOM OSÓB. DZIEŁO MAŁYCH ZWIERZĄT PORAZIŁO SKALĄ. ZDJĘCIA W SIECI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: POWAŻNA WPADKA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO! MEDIALNE KOMENTARZE NIE POZOSTAWIŁY NA POLITYKU SUCHEJ NITKI! O CO CHODZI