Jak podaje portal "Pomponik", były menadżer Roberta Lewandowskiego, Cezary Kucharski udzielił wywiadu "Interii". W jego trakcie padło wiele gorzkich słów dotyczących zarówno samego piłkarza, jak i jego żony. Anna Lewandowska z pewnością nie będzie miała powodów do zadowolenia.

Konflikt Cezarego Kuchcińskiego i Roberta Lewandowskiego

Spór Roberta Lewandowskiego z jego byłym menadżerem trwa już od dłuższego czasu. W październiku ubiegłego roku Cezarego Kucharskiego zatrzymała policja, a prokuratura postawiła zarzut stsowania gróźb bezprawnych kierowanych pod adresem kapitana naszej reprezentacji. Zdaniem prokuratora zachowanie Kucharskiego wyczerpuje znamiona szantażu.

Cezary Kucharski, Robert Lewandowski/ YouTube @Gunfik PL
Cezary Kucharski, Robert Lewandowski/ YouTube @Gunfik PL
Cezary Kucharski, Robert Lewandowski/ YouTube @GunfikPL

Cezary Kucharski miał sugerować, że Anna i Robert Lewandowscy mieli przelewać ogromne sumy z kont firm na swoje prywatne rachunki bankowe, czego mieli nie zgłaszać niemieckiej sakrbówce. Ponoć były menadżer piłkarza żądał od niego 20 milionów euro za nieujawnienie mających obciążać Lewandowskiego dowodów na rzekoma oszustwa skarbowe.

Zarówno Anna, jak i Robert Lewandowscy od początku konsekwentnie nie zabierają w tej sprawie głosu. Na milczenie ze strony Cezarego Kucharskiego nie mają jednak co liczyć. Mężczyzna ostatnio udzielił wywiadu portalowi "Interia". Padło w nim wiele gorzkich słów pod adresem Lewandowsich.

Zdaniem Cezarego Kucharskiego, Robert Lewandowski mógł dokonać wszystkiego nieświadomie, ulegając manipulacji. Podkreślił, że Lewy jest piłkarzem i nie zna się na biznesie, na kwestiach podatkowych i prawnych.

W wywiadzie Kucharskiego pojawiły się również odniesienia do Anny Lewandowskiej. W trakcie zeznań Lewandowska miała powiedzieć, że przez Kucharskiego straciła pokarm, dostała szczękościsku, a jej relacje z Robertem znacznie się pogorszyły. Cezary Kucharski zarzucił jej kłamstwo. "Widać, że jakiś prawnik podpowiedział jej, co ma dokładnie mówić" - powiedział.

Cały wywiad możecie przeczytać tutaj.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Aleksandra Kwaśniewska zaskoczyła wszystkich. Na jej profilu pojawił się niezwykły wpis. Co na to jej mąż

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Adam Małysz zostanie niebawem dziadkiem? Córka skoczka zdecydowała się zdradzić prawdę

O tym się mówi: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są już po ślubie? Najnowsze wieści z życia pary