Jak podaje "Super Express", Kamil Stoch swój sukces osiągnął pod koniec minionego roku, jednak ostatnio miał złą passę. W zawodach nie szło mu najlepiej i miał coraz krótsze i coraz słabsze skoki. Obawiał sie ostatnio, że jego zła forma negatywnie wpłynie na wyniki calej drużyny, a miejsce lidera zajmie ktoś inny.

Okazuje się jednak, że sportowiec ma dla fanów dobrą informację, którą ogłosił między innymi w mediach społecznościowych. Gratulacjom nie było końca.

Kamil Stoch szczerze o swoim życiu, screen Google
Kamil Stoch szczerze o swoim życiu, screen Google

Na Instagramie Kamila Stocha pojawiło się zdjęcie drużyny. Nie zabrakło na nim jego samego, Dawida Kubackiego, Andrzeja Stękały i triumfującego ostatnio wielki międzynarodowy sukces Piotra Żyły. Panowie trzymają w rękach medale, a ich buzie są rozpromienione i roześmiane.

Źródłem czego jest to ogromne szczęście polskich sportowców? Na Mistrzostwach Świata w Obersdorfie nasi skoczkowie zajęli wczoraj, tj. 6 marca trzecie miejsce i zdobyli drużynowo brązowy medal, co oznacza, że pomimo narzekań Kamila Stocha na formę, obronili swój tytuł i stanęli na podium.

To ogromna radość dla wszystkich fanów skoków narciarskich. Sezon już niedługo się kończy, ale trzymamy kciuki, że nasi sportowcy jeszcze zdążą nas zaskoczyć sukcesami i dobrymi wynikami.