Nie da się ukryć, że śmierć Anny Przybylskiej była szokiem nie tylko dla najbliższych kobiety, ale i dla jej fanów. Znana aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. Zmarła mając zaledwie 36 lat.

Kiedy zorganizowana zostanie premiera filmu?

Jak podaje portal Super Express, do końca zbliżają się działania dotyczące filmu, opowiadającego o życiu Anny Przybylskiej. Premiera ma odbyć się już za kilka miesięcy!

Jak powiedział dyrektor Telewizji Polskiej, zgromadzone zostały już wszystkie materiały, które zostaną wykorzystane w produkcji. Część pochodzi z prywatnych archiwów rodziny, część jest materiałami z archiwów TVP.

W marcu odbędą się rozmowy z najbliższymi osobami z otoczenia Anny Przybylskiej, a już w kwietniu prowadzony będzie montaż filmu. Jak zapowiedział dyrektor Telewizji Polskiej, finalnie film będzie gotowy czerwcu, a już miesiąc później rozpoczną się działania promocyjne.

Dyrektor TVP wyjawił szczegóły

- 5 października będzie premiera. Mam nadzieję, że w Gdyni, ale to nie jest jeszcze pewne. Chciałby, żeby ta premiera była w Gdyni, ponieważ to ukochane miasto Ani i nie wyobrażam sobie, żeby inne miejsce na premierę było lepsze niż Gdynia – wyjawił dyrektor Telewizji Polskiej, Krystian Kuczkowski.

Co więcej, dyrektor TVP zaznaczył, że podczas produkcji filmu bardzo dobrze pracuje mu się z Jarosławem Bieniukiem, partnerem Anny Przybylskiej. Mężczyzna pochwalił także współpracę z mamą zmarłej aktorki. Wyznał, że kobieta czuwa nad tym, aby wszystko w filmie zostało ukazane zgodnie z prawdą.