W ostatnim czasie o Przemku Kossakowskim nieustannie jest dość głośno w mediach społecznościowych. Podróżnik od dłuższego czasu cieszy się sporą sławą, jednak bez wątpienia jeszcze głośniej zrobiło się na jego temat kiedy okazało się, że jest w związku z Martyną Wojciechowską. Niestety, niedługo po ślubie para rozstała się, co także wywołało falę oburzenia wśród fanów!

Martyna Wojciechowska także była zaskoczona

Do tej pory nie jest wiadomo, co było powodem rozstania Przemka Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej. Oboje nie uzewnętrzniają się na ten temat ani w mediach społecznościowych, ani podczas wywiadów. Znana podróżniczka w jednym z wywiadów przyznała tylko, że rozstanie nie było spowodowane jej zmianą zdania i sama jest zaskoczona tym, jak potoczyła się cała sytuacja.

Jak podaje portal Pomponik, Przemek Kossakowski wyznał niedawno, że sam czuje się dość mocno zagubiony po ostatnim rozstaniu, jednak jednocześnie dostrzega pozytywy całej sytuacji i uczy się swoich potrzeb.

Dziwne zachowanie Kossakowskiego!

Ostatnio, Przemek Kossakowski za pomocą Instagrama połączył się ze swoimi fanami. Zdziwienie obserwatorów wywołało jednak miejsce, z jakiego podróżnik prowadził relację, a także godzina, o której się ona odbyła.

Okazuje się bowiem, że Przemek Kossakowski prowadził transmisję live wprost ze swojej łazienki, siedząc na sedesie. Pierwsze połączenie odbyło się około północy, natomiast ostatnio około 5 rano. Co więcej, sam Kossakowski nie był w najlepszej formie.

- Połóż się spać, narobisz głupot – pisali zaniepokojeni fani.

Nadal nie wiadomo co było powodem takiego zachowania Przemka Kossakowskiego. Do tej pory sam nie zabrał głosu na ten temat.

Jak informował portal "Życie Polska": KRYSTYNA JANDA WYWOŁAŁA WIELKIE ZAMIESZANIE W INTERNECIE. JEJ WYZNANIE POWALIŁO NA KOLANA WIĘKSZOŚĆ KOMENTUJĄCYCH. SZCZEROŚĆ AKTORKI JEST POWALAJĄCA

Przypomnij sobie: MAGDALENA OGÓREK I JAROSŁAW JAKIMOWICZ POSTANOWILI PRZERWAĆ MILCZENIE NA TEMAT RELACJI, KTÓRA ICH ŁĄCZY. PRZECIĘLI MEDIALNE SPEKULACJE. O CO CHODZI

Portal "Życie Polska" pisał również: THE VOICE OF POLAND: INTERNAUCI MAJĄ PROBLEM Z SYLWIĄ GRZESZCZAK. NIEKTÓRZY NIE ZOSTAWIAJĄ NA TRENERCE SUCHEJ NITKI. SĄ GŁOSY, ŻE JEJ WYBÓR TO BŁĄD

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SMUTNE WIEŚCI ZNALAZŁY SIĘ W MEDIACH. PREZYDENT WARSZAWY POSTANOWIŁ W WYJĄTKOWY SPOSÓB POŻEGNAĆ WAŻNEGO POLAKA. O KIM CHODZI RAFAŁOWI TRZASKOWSKIEMU