Małgorzata Rozenek jest bardzo mocno zaangażowana w działalność w social mediach. Gwiazda nieustannie obecna jest na Instagramie, gdzie codziennie publikuje posty i filmiki ze swojego życia.

Czy oskarżenia są słuszne?

Co więcej, wielokrotnie już w stronę znanej gwiazdy kierowane były oskarżenia dotyczące nieprofesjonalnej obróbki zdjęć! Obserwatorzy Małgosi Rozenek często zarzucali jej, że przesadziła z obróbką zdjęcia w Photoshopie.

Jak informuje portal Pomponik, przez długi czas znana gwiazda nie odpowiadała na te zarzuty, jednak wreszcie postanowiła zabrać głos na ten temat. Celebrytka zaznaczyła, że nie ma możliwości, aby jej zdjęcia były przerobione!

Małgorzata Rozenek odpiera zarzuty!

- Często zarzucane mi jest robienie retuszu zdjęć. Czasem słusznie, ale w 99 procentach nie. Najczęściej przerabiam zdjęcia filtrami, albo na suwakach zmieniam kolorystykę – powiedziała Małgorzata Rozenek podczas wywiadu dla „Dzień Dobry TVN”.

Gwiazda zaznaczyła także, że nie zabiera zbyt często głosu na temat bzdur mówionych na jej temat i nie zamierza tłumaczyć się z czegoś, co ma niewiele wspólnego z prawdą.

A czy według Was faktycznie Małgorzata Rozenek mówi prawdę i nie retuszuje swoich zdjęć przed opublikowaniem ich w sieci? Czy może jednak woli pozostawić prawdę tylko dla siebie?

Jak informował portal "Życie Polska": O TEJ TAJEMNICY ROBERTA LEWANDOWSKIEGO NIKT NIE WIEDZIAŁ! JEST COŚ CZEGO JEDEN Z NAJLEPSZYCH PIŁKARZY NA ŚWIECIE BEZWZGLĘDNIE NIE MÓGŁ ROBIĆ

Przypomnij sobie: NIEBYWAŁE WIEŚCI O ZNANEJ PREZENTERCE. DOROTA SZELĄGOWSKA PRZESZŁA KOLEJNY ROZWÓD, ALE W ŚRODOWISKU KIPI OD PLOTEK O ZMIANACH W JEJ ŻYCIU. O CO CHODZI

Portal "Życie Polska" pisał również: OLIWIA BIENIUK CAŁKIEM WZRUSZONA. NIE MOGŁA POJAWIĆ SIĘ W MIEJSCU SPOCZYNKU UKOCHANEJ MAMY. POSTANOWIŁA ODDAĆ JEJ HOŁD W WYJĄTKOWY SPOSÓB. CO ZROBIŁA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ANDRZEJ DUDA PRZESZEDŁ WIELKA PRZEMIANĘ. WIELE OSÓB ZASTANAWIA SIĘ, CO SIĘ STAŁO Z PREZYDENTEM. JEGO TWARZ WZBUDZIŁA SPORE ZAINTERESOWANIE MEDIÓW