Prawie każda kobieta marzy o szczupłej i imponującej sylwetce. Niestety wiele osób nie ma w sobie odpowiedniego samozaparcia, motywacji czy też warunków do tego, aby zadbać o swój wygląd. Okazuje się jednak, że niektóre kobiety potrafią w tej kwestii zdziałać cuda!

Była o krok od przepaści

Na portal Fakt przytoczona została historia pewnej kobiety, Ceary Dowell, która pochodzi z Minnesoty w Stanach Zjednoczonych. Kobieta przez wiele lat nie mogła pogodzić się ze swoim wyglądem, aż wreszcie postanowiła zmienić coś w tej kwestii.

Jak się okazuje, jako nastolatka Ceary przeżyła dramatyczne chwile. Doznała bowiem wykorzystywania seksualnego. Aby zapomnieć o traumatycznych chwilach uciekała w jedzenie, w pewnym momencie przestała kontrolować ile je i jeszcze w liceum jej waga przekroczyła 100 kg.

Niestety, jako młoda kobieta przeżyła kolejny cios. W 2015 musiała bowiem pożegnać swoja ukochaną babcię. Nie mogła się z tym pogodzić i topiła swoje smutki w alkoholu. Finalnie osiągnęła wagę 150 kilogramów, a także nie mogła uwolnić się z toksycznego związku.

Wzruszająca przemiana!

Pewnego dnia kobieta zrozumiała, że musi odmienić swoje życie gdyż wszystko zmierza w bardzo złym kierunku. Postanowiła, że weźmie rozwód, upora się ze swoimi problemami z alkoholem, a także mocno zabierze się za kwestię odżywiania i swoją wagę!

Ceara zaczęła chodzić na basen, a także mocno ograniczyła alkohol. W 2018 zdecydowała się zastosować dietę ketogeniczną oraz jeszcze mocniej zaangażowała się w sport. Jej samozaparcie oraz wola walki doprowadziły do tego, że schudła aż 80 kilogramów! To niesamowita przemiana, a sama kobieta uważa, że odmieniła całe swoje życie!

Jak informował portal "Życie PL": TRWA SKŁADANIE ZEZNAŃ PODATKOWYCH ZA UBIEGŁY ROK. KIEDY MOŻEMY LICZYĆ NA WYPŁATĘ NALEŻNOŚCI

Przypomnij sobie: DONALD TUSK ZAMIEŚCIŁ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH WYMOWNY WPIS NAWIĄZUJĄCY DO PROTESTÓW W KRAJU. JAKIE JEST JEGO ZDANIE W TEJ KWESTII

Portal "Życie PL" pisał również: NOWA ODSŁONA MILIONERÓW! CZY FANI BĘDĄ ZADOWOLENI ZE ZMIAN, KTÓRE ZAJDĄ W JEDNYM Z NAJPOPULARNIEJSZYCH TELETURNIEJÓW

O tym mówi się w Polsce: IGA ŚWIĄTEK NIE PRZESTAJE ZADZIWIAĆ! NIESAMOWITE OTWARCIE MECZU W AUSTRALIAN OPEN W WYKONANIU NASZEJ TENISISTKI