Telewizja Polska właśnie zapowiedziała uruchomienie kolejnej, już dziewiątej edycji dotychczas uwielbianego przez widzów programu „Rolnik szuka żony”. Show przyciągał przed ekrany telewizorów miliony Polaków, którzy z zapartym tchem obserwowali rodzące się między rolnikami a ich kandydatkami i kandydatami miłości.

Zerowy odcinek nowego sezonu „Rolnik szuka żony” zostanie wyemitowany już w Lany Poniedziałek 18 kwietnia o godzinie 21:15 na antenie TVP 1. Piątka bohaterów pokaże swoje gospodarstwa i określi oczekiwania względem kandydatek i kandydatów. Program nieodmiennie poprowadzi Marta Manowska, która stała się ulubienicą widzów.

Widzowie nie chcą kolejnego sezonu „rolnik szuka żony”? W sieci pojawiły się negatywne komentarze dotyczące programu! Co w nich padło?

Po komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych programu i samej stacji nie wszyscy internauci podeszli do pomysłu emisji kolejnej edycji „Rolnik szuka żony” entuzjastycznie. Okazuje się, że wiele osób jest przekonanych, że program z edycji na edycję traci na wartości i perypetie rolników przestały być już atrakcyjne dla oka.

Choć wielu rolnikom i rolniczkom udało się odnaleźć miłość, a nawet założyć rodzinę to wielu widzów jest przekonanych, że w tej chwili większość uczestników programu zgłasza się do niego tylko po to, by zyskać rozgłos i promować swoje gospodarstwa czy firmy.

- Oby nie było tym razem kandydatów i kandydatek, co mają parcie na szkło lub szukają sezonowych pracowników. Chyba zgłoszę się do państwa programu, bo sam jak krowy doję to mnie okropnie plecy bolą – to tylko jeden z wielu negatywnych komentarzy w sieci.

Naprawdę „Rolnik szuka żony” stracił swój pierwotny cel?

Jak informował portal "Życie Polska": WOŁODYMIR ZEŁENSKI JASNO O MOŻLIWYCH GWARANCJACH BEZPIECZEŃSTWA WOBEC UKRAINY. PREZYDENT W SWOJEJ MOWIE WYMIENIŁ M.IN. POLSKĘ. CO STANIE SIĘ DALEJ

Przypomnij sobie: MARTA KACZYŃSKA WYJAWIŁA SWÓJ SEKRET. CÓRKA PARY PREZYDENCKIEJ UTRZYMYWAŁA PEWNE WYDARZENIE W TAJEMNICY PRZEZ WIELE LAT. CO ZROBIŁA 10 KWIETNIA 2010

Portal "Życie Polska" pisał również: NAJNOWSZE INFORMACJE O RODZINIE PRZYWÓDCY ROSJI. CÓRKI WŁADIMIRA PUTINA NIE UNIKNĄ DOTKLIWYCH SANKCJI ZE STRONY ZACHODU. CO ROBIĄ MARIA I JEKATERINA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: W 6. EDYCJI „ROLNIK SZUKA ŻONY” BYŁA NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANĄ BOHATERKĄ. WIELE OSÓB ZASTANAWIA SIĘ, JAK WYGLĄDA DZIŚ ANIA STELMASZCZYK. ROBI WRAŻENIE