W ostatnim odcinku programu Kby Wojewódzkiego mogliśmy zobaczyć najważniejszych aktorów obsady „Brzyduli”. Byli to Julia Kamińska, Małgorzata Socha, Katarzyna Ankudowicz, Mariusz Zaniewski i Łukasz Garlicki.

Zachowanie Garlickiego było dość niespotykane i właśnie daltego aktor mierzy się ze sporą krytyką swojej obecności w show króla TVN. Dlaczego? Aktor pojawił się w studiu programu z mandarynkami wbitymi w palce, a w trakcie rozmowy był mocno złośliwy. Czemu to zrobił?

Łukasz Garlicki mierzy się z krytyką po wystąpieniu u Kuby Wojewódzkiego. Aktor zachowywał się mocno niestandardowo. Dlaczego to zrobił?

Już pod koniec programu Wojewódzki postanowił odnieść się do zachowania Garlickiego, mówiąc, że nie okazał koleżankom szacunku. Internautom również nie spodobało się to, co zobaczyli. Niektórzy stwierdzili nawet, że aktor był nietrzeźwy podczas nagrywania odcinka.

Garlicki w rozmowie z serwisem na Temat zaprzeczył temu, że wypił alkohol przed wejściem do studia. Przyznał natomiast, że jego występ był zaplanowany, ale nie powiedział o tym samemu gospodarzowi programu. Przeprosił swoje koleżanki za niezbyt właściwe zachowanie.

- Przyjąłem konkretną strategię. Jeśli chodzi o moje koleżanki i kolegów z obsady oraz o produkcję serialu "Brzydula", to mamy to wyjaśnione. Odbyłem z nimi rozmowę parę dni po nagraniu. Przeprosiłem ich za to, że nie uprzedziłem, jaki będzie mój pomysł na występ – powiedział, cytowany przez Plotek.

Jak informował portal "Życie Polska": EWA KRAWCZYK POSTANOWIŁA ZABRAĆ GŁOS W SPRAWIE NAPRAWDĘ POWAŻNYCH ZARZUTÓW POD SWOIM ADRESEM. ŻONA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA PRZEKONUJE, ŻE TO KŁAMSTWA

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF JACKOWSKI NIE OSZCZĘDZA POLAKÓW! JASNOWIDZ OPOWIEDZIAŁ O TYM, CO ZOBACZYŁ W SWOJEJ NAJNOWSZEJ WIZJI DOTYCZĄCEJ POLSKI. TO STANIE SIĘ WIOSNĄ

Portal "Życie Polska" pisał również: WIELU Z NAS MOŻE LICZYĆ NA OTRZYMANIE DOFINANSOWANIA DO OGRZEWANIA. NIEKTÓRE OSOBY UZYSKAJĄ NAPRAWDĘ WIELKIE SUMY. ILE MOŻNA OTRZYMAĆ I JAK WNIOSKOWAĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ELŻBIETA JAWOROWICZ W OSTATNIM WYDANIU „SPRAWY DLA REPORTERA” WRĘCZ NIE MOGŁA POWSTRZYMAĆ ŁEZ! HISTORIA, KTÓRĄ PRZEDSTAWIONO BYŁA BARDZO PORUSZAJĄCA