Jak informuje serwis Wirtualna Polska, uczestnicy „Rolnik szuka żony” – Marta Paszkin i Paweł Bodzianny właśnie wzięli ślub. Marta Manowska słynęła z tego, że jako gospodyni niezwykłego show TVP pojawiała się na praktycznie każdej takiej radosnej uroczystości, potwierdzając to, że format odnosi sukces i faktycznie łączy pary na całe życie.

Jednak tym razem stało się inaczej – na ślubnych zdjęciach rolnika-podróżnika i jego wybranki serca, poznanej w „Rolnik szuka zony” próżno szukać uśmiechniętej blondynki. Dlaczego nie pojawiła się na ślubie pary?

Marta Manowska nie pojawiła się na ślubie Marty i Pawła z „Rolnik szuka żony”! Czy w ten sposób chce uciszyć plotki o własnej sytuacji sercowej?

Niemal wszyscy spodziewali się, że uśmiechnięta i niezwykle zżywająca się z uczestnikami prowadzonego przez siebie show TVP1 zawita na ceremonię ślubną Marty i Pawła. Manowska odwiedziła parę w ich domu jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Gwiazda miała też zbliżyć się z bratem Pawła, Robertem i wyjechała z nim w styczniu do Ameryki Południowej. Media sugerowały, że do czegoś między nimi doszło i są parą.

Na zdjęciach ślubnych Marty i Pawła nie ma jednak Marty Manowskiej. Możemy zobaczyć wyłącznie najbliższych nowożeńców. Być może powodem jest fakt, że młodzi zaplanowali teraz kameralną uroczystość, a wesele planują dopiero za rok latem.

Marta Manowska wyjechała za to w Tatry. Prowadząca program nie złożyła też publicznie życzeń młodej parze. Czy chce się odciąć od plotek o romansie z Robertem Bodziannym?

Jak informował portal "Życie Polska": JEST JUŻ NOWY WNIOSEK O 500 PLUS NA 2022 ROK. POLSCY RODZICE MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA SPORE ZMIANY. KONIECZNE BĘDZIE SPEŁNIENIE NOWYCH FORMALNOŚCI

Przypomnij sobie: WALORYZACJA EMERYTUR I RENT W 2022 ROKU BĘDZIE REKORDOWA! TAK WYSOKIEGO WSKAŹNIKA NIE SPODZIEWALI SIĘ NAWET EKSPERCI. ILE WIĘCEJ DOSTANĄ SENIORZY

Portal "Życie Polska" pisał również: PORAŻAJĄCE DONIESIENIA O UWIELBIANEJ PRZEZ POLAKÓW PARZE. KATARZYNA CICHOPEK I MARCIN HAKIEL POSTANOWILI SIĘ ROZWIEŚĆ! MAŁŻONKOWIE WYDALI OŚWIADCZENIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SIERGIEJ ŁAWROW DYSPONUJE POTĘŻNYM MAJĄTKIEM. MINISTER SPRAW ZAGRANICZNYCH FEDERACJI ROSYJSKIEJ DBA O CAŁĄ RODZINĘ. JEGO PASIERBICA ŻYJE JAK KRÓLOWA