Wiele osób zwraca uwagę na wzrost. Niektóre kobiety są przekonane, że świadczy on o męskości. O ile płeć piękna może pozwolić sobie na wysoki szpilki, to mężczyźni nie mają takich możliwości.

Sam zobacz, kto ze znanych osobistości ma zaledwie lub aż 170 cm wzrostu. Niektóre nazwiska zaskakują.

Joanna Krupa - modelka

Piękna polska modelka, która na co dzień mieszka z mężem Douglasem Nunes i ich córeczką Ashą-Leigh Nunes na słonecznej Florydzie, ma 170 cm wzrostu. Jak widać tyle wystarczyło by zrobić światową karierę w modelingu.

Wołodymyr Zełenski – były aktor, obecnie prezydent Ukrainy

Prezydent Ukrainy - Wołodymyr Zełenski – ma również 170 cm wzrostu. Odważny wódz musi obecnie zmierzyć się z inwazją Rosji na Ukrainę.

Małgorzata Rozenek –gwiazda telewizyjna

Małgorzata Rozenek również należy do gwiazd, które mają 170 cm wzrostu. Okazuje się, że mąż Małgosi – Radosław Majdan – jest od niej znacznie wyższy. Gwiazda bez problemu może założyć szpilki.

Natalia Siwiec – polska modelka

Natalia Siwiec zaistniała w świecie polskiego show-biznesu w 2012 roku. Kobieta pojawiła się na jednym z meczów Euro 2012 i została ogłoszona najpiękniejszą kibicką mistrzostw. Modelka również ma 170 cm wzrostu.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU