Od kilku dni w ogólnopolskich mediach roi się od informacji o rozstaniu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Porażające są kulisy tej sytuacji – aktor miał zdradzić swoją żonę z sąsiadką, gdy Opozda była w ciąży. Jak wynika z informacji podanych przez „SE”, aktorka już przygotowuje się do rozwodu i ma szykować dowody, które pogrążą jej męża.

Czy Królikowski zapłaci bardzo wiele za swój romans? Małżonkowie mają regularnie się spotykać w mieszkaniu aktorki, by aktor mógł odwiedzać swojego maleńkiego synka Vincenta to oficjalne rozstanie i rozwód mają być całkowicie przesądzone.

Antoni Królikowski słono zapłaci za romans w trakcie małżeństwa z Joanną Opozdą? Aktorka ma zamiar się rozwieść. Co się stało?

Jak donosi „SE”, Joanna Opozda zamierza wystąpić o rozwód z Królikowskim i to z orzekaniem o winie niewiernego męża. W tej chwili aktorka ma skupiać się na swoim synu, ale tez zbierać dowody, gdy stanie przed sądem podczas rozprawy rozwodowej.

Do podziału para nie będzie miała wiele, gdyż mieszkanie, w którym mieszkali wspólnie należy do aktorki – otrzymała tę nieruchomość po swoim ojcu. Ważna będzie jednak kwestia opieki nad dzieckiem i alimentów.

Jak mocno uderzy to aktora po kieszeni? Sądząc po tym, w jak wielu produkcjach zagrał w ostatnich latach, a także fakt, że ten rok zawodowo zapowiada się dla niego dobrze, gdyż zagrał już w dwóch filmach, a także wziął udział w programie TVN „Przez Atlantyk”, a także zagra w serialu Polsatu „Mecenas Porada” to będzie mowa o dużych sumach.

Jak informował portal "Życie Polska": SĄ JUŻ WYNIKI BADAŃ DNA CIAŁ ZNALEZIONYCH W LESIE W ROMANOWIE. ZAGADKA WYDARZEŃ Z CZĘSTOCHOWY ZACZYNA SIĘ WYJAŚNIAĆ. CO SPOTKAŁO ALEKSANDRĘ I OLIWIĘ

Przypomnij sobie: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH POLSKICH SENIORÓW. PRACUJĄCY EMERYCI I RENCIŚCI POWINNI WIEDZIEĆ BARDZO ISTOTNĄ RZECZ. CHODZI O PRZYCHÓD Z ZAROBKÓW

Portal "Życie Polska" pisał również: KUCHENNY ZLEW MOŻNA WYCZYŚCIĆ W KILKA CHWIL. NIEWIELE OSÓB ZNA TEN BANALNIE PROSTY SPOSÓB Z SODĄ OCZYSZCZONĄ. NA EFEKTY NIE TRZEBA DŁUGO CZEKAĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WOŁODYMIR ZEŁENSKI W NOCY WYGŁOSIŁ PRZEMÓWIENIE. JEGO SŁOWA MAJĄ DAĆ NADZIEJĘ UKRAIŃCOM. PREZYDENT PRZEKONUJE, ŻE NIE ODDA KRAJU OBCYM. O CO CHODZI