Znana z ósmej edycji „Rolnik szuka żony” Elżbieta Czabator spotkała się z poważnymi oskarżeniami na swój temat. W mediach pojawiła się informacja o tym, że „królowa truskawek” zorganizowała na swoim gospodarstwie istny „obóz pracy”. O co chodzi?

Rolniczka została publicznie oskarżona o to, że zachowywała się nie fair wobec swoich kandydatów i wykorzystywała ich osoby do pracy. Uczestniczka programu postanowiła odpowiedzieć na bardzo ostre zarzuty, rzucone w swoim kierunku. Stwierdziła, że wiele osób nie zna realiów życia na wsi!

Ela z „Rolnik szuka żony” oskarżana o to, że wykorzystywała do pracy na gospodarstwie swoich kandydatów w programie. Rolniczka odpowiedziała na zarzuty

Jak przypomina serwis Pomponik, nie takiego zakończenia uczestnictwa w programie spodziewała się Elżbieta, gdy zgłosiła się do show TVP. Finalnie jej relacja z wybranym na końcu Markiem nie ułożyła się pomyślnie.

Jak wyznała sama zainteresowana, wybranek miał krytykować jej wygląd i po czasowej przeprowadzce do Eli zachowywać się tak, jakby nie obchodziło go życie z nią, ani samo gospodarstwo.

Finałowy odcinek programu nie był w przypadku tych dwojga przyjemny. Po emisji internauci wzięli stronę Elżbiety. Jednak wiele osób wciąż wypominało kobiecie, że po przyjeździe kandydatów do jej domu nieustannie prosiła ich o pomoc w naprawieniu czegoś, czy pomoc w gospodarstwie.

Wielu fanów pisało podczas emisji, że Ela znalazła sobie tanią siłę roboczą. Pojawiły się nawet zarzuty, że zrobiła ze swojego domu obóz pracy!

Co ona na to? W rozmowie z serwisem Party wyjaśniła, ze komentatorzy nie znają i nie rozumieją życia na wsi, a to, o co prosiła mężczyzn, którzy do niej przyjechali to były drobiazgi.

- Naprawdę nie wiem, kto to pisze. Czy ludzie nigdy nie zetknęli się z wsią? Gdybym pokazała prawdziwe oblicze wsi, jak to naprawdę wygląda, to jest dopiero praca! – stwierdziła w rozmowie.

Ela była naprawdę zbyt wymagająca?

Ela/YouTube @Rolnik szuka żony

Jak informował portal "Życie Polska": PORTFELE MILIONÓW POLAKÓW NIE WYTRZYMUJĄ POTĘŻNYCH PODWYŻEK ŹRÓDEŁ ENERGII. PŁACIMY FORTUNĘ ZA GAZ I PRĄD. PREZES PGNIG WYJAŚNIA, SKĄD TAKI SKOK CEN

Przypomnij sobie: KOLEJNE TAJEMNICE DAGMARY KAŹMIERSKIEJ WYCHODZĄ NA JAW. TWÓRCA „KRÓLOWYCH ŻYCIA” POSTANOWIŁ WYJAWIĆ PRAWDĘ O CELEBRYTCE. TO NIE JEST MIŁA OPINIA

Portal "Życie Polska" pisał również: ZNANA GWIAZDA POSTANOWIŁA ODRZUCIĆ PROPOZYCJĘ Z TVP. RENATA DANCEWICZ MIAŁA ZAGRAĆ W SERIALU. JEJ ODPOWIEDŹ JACKOWI KURSKIEMU ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TEGO, ŻE ŻYCIE AGNIESZKI KOTULANKI ZAKOŃCZY SIĘ W TAKI SPOSÓB. WIELBICIELE AKTORKI PAMIĘTAJĄ JĄ DO DZIŚ. CO ROBIĄ JEJ DZIECI