Jak przypomina serwis Teleshow WP „Familiada” jest programem obfitującym w żarty i to nie tylko samego prowadzącego, ale również uczestników, a także istną skarbnicą zabawnych sytuacji, pomyłek i brawurowych wpadek. W przypadku tego teleturnieju istotna jest presja czasu pozostałego na odpowiedź, co często stwarza naprawdę śmieszne sytuacje.

Ponieważ liczy się to, co powiemy jak pierwsze wielokrotnie zdarza się, że uczestnicy klepią się w czoło na sam dźwięk tego, co wyszło z ich ust. Tak stało się właśnie w ostatnim odcinku show w TVP2. Co tak zabawnego powiedziała jedna z uczestniczek zabawy? Sprawdźcie!

Niezwykle zabawna pomyłka na antenie „Familiady”. Uczestniczka sama nie mogła uwierzyć w tom, co padło w programie. O co chodzi?

Ta sytuacja z pewnością stanie się kolejnym hitem Internetu i dołączy do wielu zabawnych filmów z gagami wprost z „Familiady”. Zdarza się, że uczestnicy programu specjalnie podają bardzo zabawne odpowiedzi, aby zyskać chwilę popularności, jednak częściej pomyłki wynikają z presji czasu.

O tym, że w „Familiadzie” liczy się pierwsza podana odpowiedź przekonała się jedna z uczestniczek w ostatnim odcinku. Padło pytanie o zwierzęta, to właśnie takie często sprawiają problemy uczestnikom i przyczyniają się do niezłych pomyłek.

Karol Strasburger zapytał o zwierzęta, które mają chrapy. Przy pulpicie głównym członkini jednej z rodzin uderzyła w przycisk i wypaliła „Dziki”. Niemal od razu uderzyła się dłonią w czoło i dodała „Przepraszam, koń”. Jednak system zarejestrował jako pierwszą błędną odpowiedź, na czym skorzystała przeciwniczka.

Internauci wskazali jako zwierzęta z chrapami: koń, osioł, łoś, zebra, jeleń, kucyk. Jednak wiele osób doceniło zabawną pomyłkę kobiety i w sieci pojawił się hashtag #muremzadzikiem.

Facebook

Jak informował portal "Życie Polska": JAROSŁAW GOWIN PO DŁUŻSZEJ NIEOBECNOŚCI WRACA DO POLSKIEJ POLITYKI. SZEF POROZUMIENIA POSTANOWIŁ ZDRADZIĆ SEKRET PIS. TO MOŻLIWY CZWARTY KOALICJANT

Przypomnij sobie: EWA KRAWCZYK WE ŁZACH DOKONAŁA NIESAMOWITEGO WYZNANIA. WDOWA PO KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU WYJAWIŁA, CO STAŁO SIĘ JEJ MĘŻEM. WYSZŁO NA JAW, NA CO CHOROWAŁ

Portal "Życie Polska" pisał również: ADAM MAŁYSZ UJAWNIŁ COŚ NAPRAWDĘ PORAŻAJĄCEGO. LEGENDARNY SKOCZEK ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH ZDJĘCIAMI NA INSTAGRAMIE. IŚCIE NIESPOTYKANE WARUNKI W HOTELU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRYSTYNA JANDA WE WZRUSZAJĄCYCH WSPOMNIENIACH O BARBARZE KRAFFTÓWNIE. AKTORKA OPOWIEDZIAŁA O OSTATNICH CHWILACH. WYSZŁY NA JAW WIEŚCI O JEJ CHOROBIE