Nie da się ukryć, że Justyna Pochanke stanowiła jeden z filarów TVN i TVN24, prowadząc najważniejsze programy w stacji, a przede wszystkim główne wydanie serwisu informacyjnego, czyli „Fakty”. Po ponad 20 latach poinformowała jednak o tym, że to koniec jej pracy w telewizji.

Niemal natychmiast pojawiły się liczne spekulacje dotyczące powodów jej rezygnacji. Dopiero teraz dziennikarka zdecydowała się opowiedzieć, co się stało i dlaczego wyjechała.

Justyna Pochanke opowiedziała, co stało się z nią po odejściu z TVN. Rozwiała krążące od wielu miesięcy plotki na swój temat. Co się faktycznie stało?

Justyna Pochanke odeszła ze stacji nawet nie żegnając się z widzami, praktycznie zniknęła z dnia na dzień, jak przypomina serwis Pomponik. Po kilku miesiącach ciszy dziennikarka zdecydowała się na wywiad dla pisma „Zwierciadło”, w którym wyjaśniła, dlaczego nagle odeszła ze stacji. Prawda okazuje się być okrutna!

Okazuje się bowiem, że praca w medialnym koncernie doprowadziła ją do niesamowitego wyczerpania i musiała skorzystać z pomocy specjalistów! Przyznała, że w jej życiu pojawiła się bezsenność i niesamowite wyczerpanie, poczucie wyeksploatowania i zmęczenia. Justyna Pochanke cierpiała w ten sposób przez lata.

- Jadłam w nocy, pracowałam w dzień. Dwie, trzy godziny snu i jazda. Siedziałam jak skamieniała, łzy płynęły same, nie potrafiłam nawet odpowiedzieć na pytanie: dlaczego? – powiedziała.

W dojściu do siebie pomógł jej mąż i ukochana córka. Bywało, że mąż zamykał ją w sypilani, by spała i się relaksowała. W końcu oboje wysłali ją na terapię.

Okazuje się również, że plotki o wyjeździe do Hiszpanii, do Marbelli są nieprawdą, choć dziennikarka przyznaje, że ma swoje miejsce w tym kraju. Od dwóch lat nie wyjechała tam jednak i nie ma planów wyjazdu z kraju na stałe.

Justyna Pochanke/Youtube @GOSSIP TV

Jak informował portal "Życie Polska": JAROSŁAW GOWIN PO DŁUŻSZEJ NIEOBECNOŚCI WRACA DO POLSKIEJ POLITYKI. SZEF POROZUMIENIA POSTANOWIŁ ZDRADZIĆ SEKRET PIS. TO MOŻLIWY CZWARTY KOALICJANT

Przypomnij sobie: EWA KRAWCZYK WE ŁZACH DOKONAŁA NIESAMOWITEGO WYZNANIA. WDOWA PO KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU WYJAWIŁA, CO STAŁO SIĘ JEJ MĘŻEM. WYSZŁO NA JAW, NA CO CHOROWAŁ

Portal "Życie Polska" pisał również: ADAM MAŁYSZ UJAWNIŁ COŚ NAPRAWDĘ PORAŻAJĄCEGO. LEGENDARNY SKOCZEK ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH ZDJĘCIAMI NA INSTAGRAMIE. IŚCIE NIESPOTYKANE WARUNKI W HOTELU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRYSTYNA JANDA WE WZRUSZAJĄCYCH WSPOMNIENIACH O BARBARZE KRAFFTÓWNIE. AKTORKA OPOWIEDZIAŁA O OSTATNICH CHWILACH. WYSZŁY NA JAW WIEŚCI O JEJ CHOROBIE