Nie da się ukryć, że dla Piotra Żyły dodatni wynik testu na koronawirusa nie należał do przyjemnych odkryć. Właśnie przez niego musi właśnie odbywać kwarantannę , a by pojechać na Igrzyska Olimpijskie do Chin będzie potrzebował aż czterech negatywnych testów! Skoczek, który niedawno świętował swoje 35. urodziny podczas konkursu Pucharu Świata w Zakopanem nie jest szczególnie zadowolony z takiego obrotu sprawy.

Piotrek Żyła, który dostał się do kadry olimpijskiej ogłoszonej przez trenera Michala Doleżala po zawodach w Zakopanem musi w tej chwili cierpliwie czekać na zakończenie izolacji. Jak sam przekonuje, nic mu nie jest, nie dostrzega żadnych objawów.

W jego mediach społecznościowych możemy za to zobaczyć zdjęcia , na których odśnieża otoczenie swojego domu i bawi się z psem na podwórku.

Piotr Żyła odbywa przymusową kwarantannę po uzyskaniu pozytywnego wyniku na obecność koronawirusa. Kto towarzyszy mu w tej niedoli?

Okazuje się, że wraz z Piotrem Żyłą kwarantannę odbywa też jego partnerka, Marcelina Ziętek. Choć jeszcze jakiś czas temu było głośno o rozpadzie tej relacji to jak widać, były to tylko fałszywe pogłoski.

Na profilu aktorki seriali paradokumentalnych pojawiły się zdjęcia i fotorelacje, na których widzimy Piotra Żyłę. Na jednym z nich gwiazda dokleiła serduszko. Tak oboje spędzają izolację.

Jak informował portal "Życie Polska": PORUSZAJĄCE WIEŚCI DLA WIELU FANÓW POLSKICH SERIALI. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS BARDZO LUBIANEJ AKTORKI. ZAPAMIĘTAMY JĄ Z „CZTERDZIESTOLATKA”. MIAŁA 82 LATA

Przypomnij sobie: KOLEJNE SEKRETY RODZINY KRÓLEWSKIEJ WYCHODZĄ NA JAW. WIADOMO JUŻ, JAKĄ PROŚBĘ OTRZYMAŁA KRÓLOWA ELŻBIETA OD HARRY’EGO I MEGHAN PRZED HUCZNYM ŚLUBEM

Portal "Życie Polska" pisał również: SYN MAGDY GESSLER W KOMPLETNEJ ROZSYPCE! TADEUSZ MULLER W CHWILĘ STRACIŁ SWOJE NAJWIĘKSZE MARZENIE. ZDJĘCIA TEGO, CO STAŁO SIĘ Z JEGO DOMEM PORAŻAJĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PIOTR ŻYŁA UZIEMIONY W DOMU PO POZYTYWNYM WYNIKU TESTU. SKOCZEK NARCIARSKI OKAZAŁ DUŻY DYSTANS DO TRUDNEJ SYTUACJI. ZDRADZIŁ, JAK ZAMIERZA SIĘ LECZYĆ