Jak donosi serwis O2, w małżeństwie Marianny Schreiber znów nie dzieje się dobrze. Choć gwiazda „Top Model” jeszcze w niedzielę mówiła wprost o tym, że jej relacje z mężem zaczęły się układać pomyślnie i w jej związku wszystko jest w najlepszym porządku to wiele wskazuje na tgo, że była to przedwczesna radość.

W poniedziałek nastrój w domu Schreiberów mocno odbiegał od pozytywnej atmosfery. Żona polityka sugeruje, że powodem tej sytuacji jest „donos”, który jej mąż otrzymał od swoich koelgów. O co chodzi?

Marianna Schreiber poinformowała o kolejnym kryzysie w małżeństwie. Co się dzieje w domu polityka PiS i gwiazdy "Top Model”?

Od chwili udziału Marianny Schreiber w „Top Model” doniesienia o żonie ministra PiS zdają się nie cichnąć, a sama zainteresowana coraz mocniej je podsyca, często dzieląc się swoimi codziennymi chwilami w mediach społecznościowych.

29-latka często publikuje w sieci fotografie i nagrania, komentuje obecną sytuację, mówi o życiu prywatnym. Często porusza też temat swojego małżeństwa. Nie ukrywa, że często nie zgadza się z poglądami ukochanego. W niedzielę informowała w dość poetycki sposób o tym, że w ich relacji wszystko idzie ku dobremu. Ku zaskoczeniu wielu osób w poniedziałek jej narracja była już zupełnie inna.

Okazuje się, że powodem tego stanu jest jedno z jej nagrań na InstaStories, na którym widać, jak jej mąż prowadzi wideorozmowę z córeczką. To miało się nie spodobać kolegom ministra i mu o tym donieśli.

- Błagam... Proszę te osoby, by nie zachowywały się w ten sposób... Nie wiedziałam, że bycie tatą, który rozmawia z dzieckiem na FaceTime będąc w pracy, powodując uśmiech na twarzy swojego dziecka (filmik jest bez głosu, więc rozmowy nie słychać i trwa 3 sekundy) jest pogrążające - napisała żona Łukasza Schreibera.

Instagram

Jak informował portal "Życie Polska": GWIAZDOR DISCO POLO ZAPROSZONY DO NOWEGO ODCINKA „SPRAWY DLA REPORTERA”. WIDZOWIE NIE ZOSTAWIAJĄ NA PRODUKCJI PROGRAMU SUCHEJ NITKI. PADŁY MOCNE SŁOWA

Przypomnij sobie: CZĘŚĆ EMERYTÓW I RENCISTÓW OTRZYMA W STYCZNIU WYŻSZE ŚWIADCZENIA PO WPROWADZENIU POLSKIEGO ŁADU. WIADOMO, DO KTÓRYCH SENIORÓW TRAFIĄ EKSTRA PIENIĄDZE

Portal "Życie Polska" pisał również: ZROBIŁ FURORĘ, GRAJĄC JEDNĄ Z GŁÓWNYCH RÓL W KULTOWEJ KOMEDII „CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ”. JEGO KARIERA POTOCZYŁA SIĘ INACZEJ. CO ROBI DZIŚ WOJCIECH KLATA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DOROTA STALIŃSKA POWIEDZIAŁA KILKA MOCNYCH SŁÓW PODCZAS WYDANIA „DZIEŃ DOBRY TVN”. GWIAZDA „KOGEL MOGEL 4” MOCNO ZASKOCZYŁA WIDZÓW. O CO CHODZI