Nie da się ukryć, że produkcja programów śniadaniowych jest zawsze pewnego rodzaju tajemnicą telewizji, natomiast same śniadaniówki od wielu lat cieszą się wielką popularnością wśród widzów. Spora część z nas ni wyobraża sobie poranka bez „Dzień Dobry TVN” czy „Pytania na Śniadanie”.

Większość z nas uważa, że oba programy są nadawane na żywo, serwując nam codzienne dawkę wiadomości z Polski i ze świata, a także poruszając ważne tematy i przynosząc wiedzę dotyczącą wielu aspektów życia. Jednak, czy rzeczywiście „PnŚ” jest codziennie nadawany na żywo, jak myśli większość z nas?

Okazuje się, że zaproszona niedawno do „Pytania na Śniadanie” znana wokalistka Paulla przez przypadek uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącej produkcji słynnej śniadaniówki telewizji publicznej. Wiele zdradza jej zdjęcie, wrzucone do mediów społecznościowych. O co chodzi?

„PnŚ” jednak nagrywane wcześniej, a nie nadawane na żywo? Zdjęcie Paulli na Instagramie wiele zdradza zza kulis produkcji programu

Jak informuje serwis Jastrząb Post, 1 stycznia mogliśmy zobaczyć wydanie „Pytania na Śniadanie” prowadzonego przez Kasię Cichopek i Roberta El Gendy. Prowadzący zapytali zaproszonych do studia gości, jak spędzili Sylwestra 2021 i co planują w nowym roku. Na Instagramie znalazło się zdjęcie Paulli właśnie ze studia „PnŚ”.

Nie było w tym nic dziwnego, bo gwiazdy często dokumentują swój udział w programach śniadaniowych w mediach społecznościowych. Jednak wokalistka dodała fotkę dzień wcześniej, czyli właśnie w sylwestra….

Gwiazda złożyła wszystkim życzenia na Nowy Rok i życzyła dobrej zabawy, niezależnie od miejsca i okoliczności spędzania ostatniej nocy w roku. Na koniec napisała:

- Wypijmy dziś za nasze życie z takim spokojem w sercu i wdzięcznością za to, co mamy!!! Jeśli jutro będziecie na siłach to zapraszam do oglądania @pytanienasniadanie będę tam gościem – napisała.

Czy to oznacza, że przynajmniej część programu jest nagrywana z wyprzedzeniem? Okazuje się, że TVp2 potwierdza ten fakt, a część rozmów z gośćmi jest nagrywana wcześniej ze względów logistycznych i jest to normalna praktyka telewizyjna.

Jak informował portal "Życie Polska": PROKURATURA OFICJALNIE ZAJĘŁA SIĘ SPRAWĄ ŻORY KOROLYOVA. DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ TRAFIŁY INFORMACJE DOTYCZĄCE BADAŃ TANCERZA. SĄ WYNIKI EKSPERTYZY

Przypomnij sobie: POWALAJĄCE DONIESIENIA O BYŁEJ PIERWSZEJ DAMIE. MELANIA TRUMP UCIĘŁA PLOTKI O KRYZYSIE W MAŁŻEŃSTWIE. TAK BAWIŁA SIĘ Z DONALDEM TRUMPEM W SYLWESTRA

Portal "Życie Polska" pisał również: MIJA 10 LAT OD PORUSZAJĄCYCH WYDARZEŃ ZWIĄZANYCH Z KILKUMIESIĘCZNĄ MADZIĄ Z SOSNOWCA. KATARZYNA W. ODSIADUJE KARĘ 25 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CÓRKA MARTY KACZYŃSKIEJ JEST JUŻ NASTOLATKĄ. NIEWIELE OSÓB ROZPOZNA DZIŚ MARTYNĘ. MŁODSZA CÓRKA BRATANICY JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO BARDZO WYDOROŚLAŁA