Jak informuje serwis „Super Express”, 30 grudnia zmarł Jan Mayzel, Legendarny aktor, znany przez miliony Polaków wystąpił w najpopularniejszych polskich produkcjach filmowych i telewizyjnych.

Miał na koncie ponad 50 niesamowitych ról. Jana Mayzela mogliśmy oglądać w takich filmach i serialach jak „Miś”, „Alternatywy 4”, „Matki, żony i kochanki”, "Tygrysy Europy", "Rozmowy kontrolowane", "Kingsajz", "Kariera Nikodema Dyzmy", "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" i wielu innych.

Aktor pozostawił w żałobie ukochaną żonę – aktorkę Zofię Merle. Para przeżyła wspólnie wielką tragedię, której skutkiem była utrata jedynego syna. Informację o śmierci jana Mayzela jako pierwsza podała do wiadomości publicznej koleżanka aktora z teatru, Izabella Olejnik.

- Kochani, zmarł Jan Mayzel. Aktor, dobry kumpel. Ogromne współczucie dla jego żony Zofii Merle – wyjawiła poruszona aktorka.

Nie żyje Jan Mayzel, wybitny polski aktor. Zmarł w wieku 91 lat

Jan Mayzel urodził się 5 stycznia 1930 roku. Aktora pożegnało już wielu jego kolegów, w tym Remigiusz Grzela czy Wiktor Zborowski. Szczególne wyrazy współczucia płyną do żony aktora, Zofii Merle.

Aktorka, którą świętnie pamiętamy z serialu „Klan” czy „Na dobre i na złe” przeżyła wraz z mężem potężną tragedię. W 2013 roku zmarł nagle ich jedyny syn, Marcin Mayzel. Był kierownikiem produkcji i II reżyserem serialu „Na dobre i na złe”.

Jak informował portal "Życie Polska": PORUSZAJĄCE WYDARZENIA W JEDNYM Z POLSKICH SZPITALI. RODZICE ZA UTRATĘ 6-LETNIEJ CÓRKI OBWINIAJĄ LEKARZY. RZECZNIK PRAW PACJENTA BADA, CZY MAJĄ RACJĘ

Przypomnij sobie: MARYLA RODOWICZ WYSZŁA DO FANÓW Z PORUSZAJĄCYM WYZNANIEM O ŻYCIU PRYWATNYM. ARTYSTKA ZDRADZIŁA, Z JAKIEGO POWODU CZUJE WIELKĄ PUSTKĘ. TO BARDZO TRUDNE

Portal "Życie Polska" pisał również: DOMINIKA GWIT NA USTACH WSZYSTKICH. AKTORKA ZACZĘŁA DBAĆ O SWOJA APARYCJĘ. ZMIANA W WYGLĄDZIE SPOWODOWAŁA MASĘ KOMENTARZY. NIEKTÓRYM SIĘ NIE PODOBA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIESAMOWITE WIEŚCI O NATALII KUKULSKIEJ. WOKALISTKA POSTANOWIŁA ZROBIĆ FANOM NIESPODZIANKĘ. ZAGRA KONCERT W BARDZO NIETYPOWYM MIEJSCU. O CO CHODZI