Okazuje się, że Jacek Kurski postanowił, aby tegoroczny koncert sylwestrowy w TVP był naprawdę wystrzałowy i przyciągnął uwagę widzów, odbierając konkurencji publikę. Prezes Telewizji Polskiej ma przecież potężne środki finansowe do dyspozycji – to kolejny rok, w którym publiczny nadawca został wsparty miliardami złotych z budżetu.

Kilka dni temu wyszło na jaw, że jedną z gwiazd, które wystąpią podczas sylwestra w Zakopanem będzie amerykański gwiazdor, jason Derulo. Wywołało to niemałe zamieszanie, biorąc pod uwagę format wokalisty. Niemal od razu pojawiły się pogłoski o tym, jak wysoką gażę zaproponowano muzykowi. Teraz wyszły na jaw inne szczegóły dotyczące jego występu.

Jason Derulo wystąpi podczas Sylwestra Marzeń. Kto zapłacił za jego występ? Na jaw wychodzą nowe szczegóły

Podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką, który cieszy się równie wielką popularnością co Sylwestrowa Moc Przebojów- Sylwester Szczęścia na Stadionie Śląskim organizowanym przez Polsat będziemy mogli zobaczyć Zenka Martyniuka czy Marylę Rodowicz.

W Zakopanem pojawi się też Jason Derulo, a ta informacja jest sensacją ostatnich dni. Wyśtep gwiazdora okazał się być tak wielkim hitem, że w „Wiadomościach TVP” poświęcono mu aż kilkanaście minut.

Jak zauważa Pomponik, występ Derulo musiał słono kosztować. Do wiadomości publicznej nie trafiła wprawdzie konkretna kwota, ale nietrudno się domyślić, że nie było to mało. Okazuje się, ze za występ muzyka nie zapłaciła TVP, która – jak ustalił Pudelek – jest „spłukana” po organizacji głośnego koncertu „Murem za polskim mundurem”, gdzie gaże artystów dochodziły do 100 tysięcy złotych.

Za występ Derulo zapłacił zatem nie Jacek Kurski, a Totalizator Sportowy, inna państwowa spółka.

- Potwierdzamy, że występ Jasona Derulo jest możliwy dzięki współpracy Totalizatora Sportowego przy "Sylwestrze Marzeń z Dwójką – wyjaśnia w komunikacie Totalizator Sportowy.

Jak informował portal "Życie Polska": PORUSZAJĄCE WYDARZENIA W JEDNYM Z POLSKICH SZPITALI. RODZICE ZA UTRATĘ 6-LETNIEJ CÓRKI OBWINIAJĄ LEKARZY. RZECZNIK PRAW PACJENTA BADA, CZY MAJĄ RACJĘ

Przypomnij sobie: MARYLA RODOWICZ WYSZŁA DO FANÓW Z PORUSZAJĄCYM WYZNANIEM O ŻYCIU PRYWATNYM. ARTYSTKA ZDRADZIŁA, Z JAKIEGO POWODU CZUJE WIELKĄ PUSTKĘ. TO BARDZO TRUDNE

Portal "Życie Polska" pisał również: DOMINIKA GWIT NA USTACH WSZYSTKICH. AKTORKA ZACZĘŁA DBAĆ O SWOJA APARYCJĘ. ZMIANA W WYGLĄDZIE SPOWODOWAŁA MASĘ KOMENTARZY. NIEKTÓRYM SIĘ NIE PODOBA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIESAMOWITE WIEŚCI O NATALII KUKULSKIEJ. WOKALISTKA POSTANOWIŁA ZROBIĆ FANOM NIESPODZIANKĘ. ZAGRA KONCERT W BARDZO NIETYPOWYM MIEJSCU. O CO CHODZI