Za nami finał ósmej edycji popularnego programu „Rolnik szuka żony”. Nikt nie spodziewał się jednak takiego zwrotu akcji! Co wydarzyło się podczas nagrań?

Nieoczekiwana sytuacja!

Jak podaje portal Pudelek, główni uczestnicy show czyli Kamila, Elżbieta oraz Stanisław nie odnaleźli swoich drugich połówek podczas popularnego programu. Nieco inaczej sytuacja wygląda u kandydatów wspomnianych osób!

Miłość zajrzała bowiem do Adama i Teresy! Oboje dostali co prawda kosza od głównych uczestników show, jednak to nie przeszkodziło im, aby wzajemnie się do siebie zbliżyć.

Kamila i Stanisław nie skomentowali sprawy

Plotki na temat związku Adama i Teresy potwierdziło zdjęcie ze zlotu uczestników programu „Rolnik szuka żony”, które ostatnio trafiło do sieci! Widać na nim jak Teresa siedzi na kolanach Adama! Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że Teresa i Adam byli sobie bliscy już od dłuższego czasu!

- Okazuje się, że Adam i Teresa "dogadali się" jeszcze przed finałowym odcinkiem show. Są bardzo szczęśliwi i nie kryją się z tym związkiem przed innymi uczestnikami. Zakochali się w sobie i nie chcą tego ukrywać. Być może wspólnie zgodzą się na telewizyjny wywiad – wyznał tajemniczy informator, który jest dość blisko z zakochaną parą.

A jakie jest Wasze zdanie na temat takiego zachowania Adama i Teresy? Czy postąpili w porządku względem głównych uczestników programu, czyli Kamili i Stanisława?

Jak informował portal "Życie Polska": JEST REAKCJA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY NA FILMIK OPUBLIKOWANY PRZEZ WOJTKA SAWICKIEGO. CZY GŁOWA PAŃSTWA NEGUJE PROBLEMY OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Przypomnij sobie: TEGOROCZNA ZIMA MOŻE PRZYSPORZYĆ NAM WIELU PROBLEMÓW Z PRĄDEM! RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA RADZI JAK PRZETRWAĆ EWENTUALNE AWARIE

Portal "Życie Polska" pisał również: BRYTYJCZYCY NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEJ SYTUACJI! WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE KSIĄŻĘ KAROL NIE BĘDZIE CHCIAŁ ZASIAŚĆ NA TRONIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MARYLA RODOWICZ WCIĄŻ UKRYWA PEWNĄ TAJEMNICĘ PRZED SWOIMI FANAMI. WIELE LAT TEMU ODMÓWIŁA Z TEGO POWODU WAŻNEGO WYWIADU. DLACZEGO UNIKA ROZMOWY